TO BYŁO WIELKIE PIŁKARSKIE ŚWIĘTO !

Tę niedzielę młodzi przedszkolacy z Torunia z pewnością zapamiętają na długo. Obiekty Młodzieżowej Akademii Footballu przy ulicy Armii Ludowej na trzy godziny zamieniły się w miejsce wielkiego rodzinnego pikniku pod nazwą „Przedszkoliada 2017”.

Najmłodsi rywalizowali w specjalnie dla nich przygotowanych konkurencjach przedszkoli. Oczywiście najważniejsze były zmagania piłkarskie. Uczestnicy pikniku mieli okazję grać i bawić się z piłkarzami pierwszego zespołu Elany Toruń.

Wśród dodatkowych atrakcji nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni i trampolin, stanowisk do  malowania twarzy, oraz pysznego jedzenia z grilla i świeżych soków firmy Marwit. Każdy uczestnik pikniku miał okazję otrzymać okolicznościowy dyplom. 

Przedszkoliada 2017 to impreza będąca ukoronowaniem tego co udało się zrobić przez ostatnie miesiące. Mowa o programie „Przedszkola Elany” finansowanym przez Gminę Miasta Toruń. Sponsorem akcji jest także firma Beretta.  W ramach tej akcji w 33 przedszkolach i szkołach odbywają się zajęcia w których uczestniczy blisko 480 przedszkolaków. Program „Przedszkola Elany” z pewnością będzie kontynuowany. A za rok spotkamy się podczas kolejnego pikniku.