NAJMŁODSI ELANOWCY W KOLEJNYM TURNIEJU LIGI ORLIKA

Najmłodsi podopieczni Akademii Elany Toruń zagrali w kolejnym turnieju Ligi Orlika. Piłkarze trenera Łukasza Wróblewskiego rozegrali trzy spotkania:
 
Elana – Cyklon Kończewice – 4:0
Elana – TAF – 9:1
Elana – JSS –  1:3
 
O podsumowanie występów naszych najmłodszych piłkarzy poprosiliśmy trenera Łukasza Wróblewskiego:
 
„Pierwszy mecz z Cyklonem Kończewice i wygrana 4:0. Warto chyba zaznaczyć, że strzelanie goli rozpoczął nasz debiutant – Fabian”.
 
„Drugi mecz przede wszystkim graliśmy na… pomarańczowo, żeby odróżnić się od przeciwników. Potyczka z TAFem zaczęła się mało przyjemnie, bo szybko straciliśmy bramkę. Podziałało to jednak na naszych jak płachta na byka i potem już tylko my strzelaliśmy. W końcu skończyło na się 9-1”.
 
„Trzeci mecz z Juventusem był najbardziej wyrównany i chociaż przegraliśmy 3:1, to graliśmy jak równy z równym. To my objęliśmy tym razem prowadzenie, później bardzo długo dzielnie się broniliśmy, aż w końcu pod koniec meczu straciliśmy 3 bramki po stałych fragmentach gry. Najpierw na 1:1 po rzucie rożnym, później po rzucie wolnym, aż wreszcie w ostatniej minucie po rzucie karnym. Chłopaki dzielnie walczyli i zostawili sporo serducha na boisku.  Mimo wszystko było fajnie patrzeć na ich grę”.