Tabela i Terminarz II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

1. KOLEJKA

30 03/2019 10:50 WŁÓKNIARZ TORUŃ 11:0 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ
30 03/2019 11:00 MIEŃ LIPNO 1:0 POLONIA BYDGOSZCZ
31 03/2019 12:00 SPARTA BRODNICA 1:2 ELANA II TORUŃ
31 03/2019 16:00 NOTECIANKA PAKOŚĆ 3:2 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO

2. KOLEJKA

06 04/2019 10:00 NOTECIANKA PAKOŚĆ 1-0 MIEŃ LIPNO
06 04/2019 10:00 ELANA II TORUŃ 2-1 WŁÓKNIARZ TORUŃ
06 04/2019 10:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO 4-0 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ
07 04/2019 10:00 POLONIA BYDGOSZCZ 2-2 SPARTA BRODNICA

3. KOLEJKA

13 04/2019 12:00 WŁÓKNIARZ TORUŃ 2-2 POLONIA BYDGOSZCZ
13 04/2019 00:00 SPARTA BRODNICA 6-3 NOTECIANKA PAKOŚĆ
14 04/2019 11:00 MIEŃ LIPNO 3-2 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO
14 04/2019 12:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ – ELANA II TORUŃ

4. KOLEJKA

18 04/2019 16:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO 2-7 ELANA II TORUŃ
18 04/2019 16:00 MIEŃ LIPNO 1-4 SPARTA BRODNICA
18 04/2019 00:00 POLONIA BYDGOSZCZ – BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ
18 04/2019 00:00 NOTECIANKA PAKOŚĆ 2-3 WŁÓKNIARZ TORUŃ

5. KOLEJKA

27 04/2019 10:00 ELANA II TORUŃ – POLONIA BYDGOSZCZ
27 04/2019 00:00 SPARTA BRODNICA – CHEŁMINIANKA CHEŁMNO
27 04/2019 00:00 WŁÓKNIARZ TORUŃ – MIEŃ LIPNO
28 04/2019 14:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ – NOTECIANKA PAKOŚĆ

6. KOLEJKA

01 05/2019 10:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – POLONIA BYDGOSZCZ
01 05/2019 11:00 MIEŃ LIPNO – BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ
01 05/2019 00:00 SPARTA BRODNICA – WŁÓKNIARZ TORUŃ
01 05/2019 00:00 NOTECIANKA PAKOŚĆ – ELANA II TORUŃ

7. KOLEJKA

04 05/2019 12:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ – SPARTA BRODNICA
04 05/2019 00:00 WŁÓKNIARZ TORUŃ – CHEŁMINIANKA CHEŁMNO
05 05/2019 10:00 POLONIA BYDGOSZCZ – NOTECIANKA PAKOŚĆ
05 05/2019 10:00 ELANA II TORUŃ – MIEŃ LIPNO

8. KOLEJKA

11 05/2019 10:00 POLONIA BYDGOSZCZ – MIEŃ LIPNO
11 05/2019 10:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – NOTECIANKA PAKOŚĆ
11 05/2019 10:00 ELANA II TORUŃ – SPARTA BRODNICA
12 05/2019 14:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ – WŁÓKNIARZ TORUŃ

9. KOLEJKA

18 05/2019 14:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ – CHEŁMINIANKA CHEŁMNO
18 05/2019 00:00 SPARTA BRODNICA – POLONIA BYDGOSZCZ
18 05/2019 00:00 MIEŃ LIPNO – NOTECIANKA PAKOŚĆ
18 05/2019 00:00 WŁÓKNIARZ TORUŃ – ELANA II TORUŃ

10. KOLEJKA

22 05/2019 16:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – MIEŃ LIPNO
22 05/2019 18:00 ELANA II TORUŃ – BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ
22 05/2019 00:00 POLONIA BYDGOSZCZ – WŁÓKNIARZ TORUŃ
22 05/2019 00:00 NOTECIANKA PAKOŚĆ – SPARTA BRODNICA

11. KOLEJKA

25 05/2019 00:00 SPARTA BRODNICA – MIEŃ LIPNO
25 05/2019 00:00 WŁÓKNIARZ TORUŃ – NOTECIANKA PAKOŚĆ
25 05/2019 00:00 ELANA II TORUŃ – CHEŁMINIANKA CHEŁMNO
26 05/2019 10:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ – POLONIA BYDGOSZCZ

12. KOLEJKA

01 06/2019 10:00 POLONIA BYDGOSZCZ – ELANA II TORUŃ
01 06/2019 10:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – SPARTA BRODNICA
01 06/2019 00:00 MIEŃ LIPNO – WŁÓKNIARZ TORUŃ
01 06/2019 00:00 NOTECIANKA PAKOŚĆ – BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ

13. KOLEJKA

08 06/2019 00:00 WŁÓKNIARZ TORUŃ – SPARTA BRODNICA
08 06/2019 00:00 ELANA II TORUŃ – NOTECIANKA PAKOŚĆ
09 06/2019 10:00 POLONIA BYDGOSZCZ – CHEŁMINIANKA CHEŁMNO
09 06/2019 14:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ – MIEŃ LIPNO

14. KOLEJKA

15 06/2019 10:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – WŁÓKNIARZ TORUŃ
15 06/2019 00:00 SPARTA BRODNICA – BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ
15 06/2019 00:00 MIEŃ LIPNO – ELANA II TORUŃ
15 06/2019 00:00 NOTECIANKA PAKOŚĆ – POLONIA BYDGOSZCZ