Tabela i terminarz Ligi Okręgowej

Kolejka 1 – 10-11 sierpnia

Mustang Ostaszewo 0-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 10 sierpnia, 11:00
Elana II Toruń 4-1 Promień Kowalewo Pomorskie 10 sierpnia, 11:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-1 Wda Świecie 10 sierpnia, 17:00
Cyklon Kończewice 1-1 Olimpia II Grudziądz 10 sierpnia, 12:00
Unia Solec Kujawski 4-0 Unia Wąbrzeźno 10 sierpnia, 15:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-2 Pomorzanin Serock 10 sierpnia, 16:00
Flisak Złotoria 0-1 Polonia Bydgoszcz 10 sierpnia, 17:00
Sokół Radomin 2-5 Start Pruszcz 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 – 17-18 sierpnia

Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-2 Start Pruszcz 17 sierpnia, 17:00
Polonia Bydgoszcz 1-1 Sokół Radomin 17 sierpnia, 16:00
Pomorzanin Serock 2-0 Flisak Złotoria 17 sierpnia, 16:00
Unia Wąbrzeźno 3-4 Krajna Sępólno Krajeńskie 17 sierpnia, 17:00
Olimpia II Grudziądz 1-1 Unia Solec Kujawski 17 sierpnia, 16:00
Wda Świecie 3-0 Cyklon Kończewice 17 sierpnia, 13:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 17 sierpnia, 17:00
Mustang Ostaszewo 1-2 Elana II Toruń 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 – 24-25 sierpnia

Elana II Toruń 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 25 sierpnia, 11:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-4 Mustang Ostaszewo 24 sierpnia, 17:00
Cyklon Kończewice 3-2 Promień Kowalewo Pomorskie 24 sierpnia, 12:00
Unia Solec Kujawski 0-1 Wda Świecie 24 sierpnia, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-2 Olimpia II Grudziądz 24 sierpnia, 14:00
Flisak Złotoria 5-1 Unia Wąbrzeźno 24 sierpnia, 17:00
Sokół Radomin 0-0 Pomorzanin Serock 25 sierpnia, 17:00
Start Pruszcz 1-2 Polonia Bydgoszcz 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 – 31 sierpnia-1 września

Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-2 Polonia Bydgoszcz 31 sierpnia, 11:00
Pomorzanin Serock 0-2 Start Pruszcz 31 sierpnia, 11:00
Unia Wąbrzeźno 5-1 Sokół Radomin 1 września, 17:00
Olimpia II Grudziądz 2-0 Flisak Złotoria 1 września, 14:00
Wda Świecie 1-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 31 sierpnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-0 Unia Solec Kujawski 31 sierpnia, 17:00
Mustang Ostaszewo 4-1 Cyklon Kończewice 1 września, 17:00
Elana II Toruń 3-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 24 listopada, 11:00

Kolejka 5 – 7-8 września

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 7 września, 17:00
Cyklon Kończewice 0-1 Elana II Toruń 7 września, 16:00
Unia Solec Kujawski 4-1 Mustang Ostaszewo 7 września, 14:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie 7 września, 13:00
Flisak Złotoria 0-7 Wda Świecie 7 września, 17:00
Sokół Radomin 0-4 Olimpia II Grudziądz 7 września, 11:00
Start Pruszcz 6-1 Unia Wąbrzeźno 7 września, 17:00
Polonia Bydgoszcz 3-1 Pomorzanin Serock 7 września, 11:00

Kolejka 6 – 14-15 września

Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-2 Pomorzanin Serock 14 września, 16:00
Unia Wąbrzeźno 2-3 Polonia Bydgoszcz 14 września, 16:00
Olimpia II Grudziądz 0-2 Start Pruszcz 15 września, 14:00
Wda Świecie 3-0 Sokół Radomin 14 września, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Flisak Złotoria 15 września, 16:00
Mustang Ostaszewo 2-4 Krajna Sępólno Krajeńskie 14 września, 15:00
Elana II Toruń 4-0 Unia Solec Kujawski 15 września, 11:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-2 Cyklon Kończewice 14 września, 17:00

Kolejka 7 – 21-22 września

Cyklon Kończewice 3-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 21 września, 13:00
Unia Solec Kujawski 6-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 21 września, 15:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 5-2 Elana II Toruń 21 września, 16:00
Flisak Złotoria 1-0 Mustang Ostaszewo 22 września, 16:30
Sokół Radomin 3-0 Promień Kowalewo Pomorskie 22 września, 17:00
Start Pruszcz 2-1 Wda Świecie 21 września, 16:00
Polonia Bydgoszcz 3-1 Olimpia II Grudziądz 21 września, 16:00
Pomorzanin Serock 0-1 Unia Wąbrzeźno 21 września, 16:00

Kolejka 8 – 28-29 września

Radzynianka Radzyń Chełmiński 7-1 Unia Wąbrzeźno 28 września, 16:00
Olimpia II Grudziądz 1-0 Pomorzanin Serock 29 września, 14:00
Wda Świecie 2-3 Polonia Bydgoszcz 28 września, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-5 Start Pruszcz 28 września, 16:00
Mustang Ostaszewo 2-0 Sokół Radomin 28 września, 15:00
Elana II Toruń 3-0 Flisak Złotoria 29 września, 18:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-4 Krajna Sępólno Krajeńskie 28 września, 16:00
Cyklon Kończewice 0-2 Unia Solec Kujawski 28 września, 15:00

Kolejka 9 – 5-6 października

Unia Solec Kujawski 0-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 5 października, 15:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 4-0 Cyklon Kończewice 5 października, 16:00
Flisak Złotoria 2-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 6 października, 12:00
Sokół Radomin 2-3 Elana II Toruń 5 października, 11:00
Start Pruszcz 1-4 Mustang Ostaszewo 5 października, 11:00
Polonia Bydgoszcz 7-0 Promień Kowalewo Pomorskie 5 października, 11:00
Pomorzanin Serock 0-1 Wda Świecie 5 października, 11:00
Unia Wąbrzeźno 3-1 Olimpia II Grudziądz 5 października, 15:30

Kolejka 10 – 12-13 października

Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-1 Olimpia II Grudziądz 12 października, 15:00
Wda Świecie 3-0 Unia Wąbrzeźno 12 października, 15:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-1 Pomorzanin Serock 12 października, 14:00
Mustang Ostaszewo 2-4 Polonia Bydgoszcz 12 października, 14:00
Elana II Toruń 2-0 Start Pruszcz 13 października, 15:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 6-0 Sokół Radomin 12 października, 13:00
Cyklon Kończewice 1-1 Flisak Złotoria 12 października, 15:00
Unia Solec Kujawski 5-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 12 października, 14:00

Kolejka 11 – 19-20 października

Krajna Sępólno Krajeńskie 0-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 19 października, 15:00
Flisak Złotoria 2-4 Unia Solec Kujawski 19 października, 13:00
Sokół Radomin 4-0 Cyklon Kończewice 19 października, 16:00
Start Pruszcz 4-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 19 października, 11:00
Polonia Bydgoszcz 2-1 Elana II Toruń 19 października, 15:00
Pomorzanin Serock 2-1 Mustang Ostaszewo 19 października, 14:00
Unia Wąbrzeźno 5-0 Promień Kowalewo Pomorskie 19 października, 15:00
Olimpia II Grudziądz 0-3 Wda Świecie 20 października, 14:00

Kolejka 12 – 26-27 października

Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-3 Wda Świecie 26 października, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-5 Olimpia II Grudziądz 26 października, 15:00
Mustang Ostaszewo 3-1 Unia Wąbrzeźno 26 października, 14:00
Elana II Toruń 1-1 Pomorzanin Serock 27 października, 11:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-1 Polonia Bydgoszcz 26 października, 15:00
Cyklon Kończewice 0-4 Start Pruszcz 26 października, 15:00
Unia Solec Kujawski 4-3 Sokół Radomin 26 października, 14:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-0 Flisak Złotoria 26 października, 15:00

Kolejka 13 – 2-3 listopada

Flisak Złotoria 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 2 listopada, 13:00
Sokół Radomin 4-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 2 listopada, 14:00
Start Pruszcz 2-1 Unia Solec Kujawski 2 listopada, 13:00
Polonia Bydgoszcz 2-1 Cyklon Kończewice 2 listopada, 11:00
Pomorzanin Serock 2-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 listopada, 14:00
Unia Wąbrzeźno 1-4 Elana II Toruń 2 listopada, 13:00
Olimpia II Grudziądz 5-0 Mustang Ostaszewo 3 listopada, 13:00
Wda Świecie 7-0 Promień Kowalewo Pomorskie 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 – 9-10 listopada

Radzynianka Radzyń Chełmiński 11-0 Promień Kowalewo Pomorskie 9 listopada, 11:00
Mustang Ostaszewo 0-3 Wda Świecie 9 listopada, 12:30
Elana II Toruń 3-4 Olimpia II Grudziądz 10 listopada, 11:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-1 Unia Wąbrzeźno 9 listopada, 14:00
Cyklon Kończewice 3-1 Pomorzanin Serock 10 listopada, 11:00
Unia Solec Kujawski 3-0 Polonia Bydgoszcz 9 listopada, 14:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-4 Start Pruszcz 10 listopada, 13:00
Flisak Złotoria 1-0 Sokół Radomin 9 listopada, 13:00

Kolejka 15 – 16-17 listopada

Sokół Radomin 1-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 16 listopada, 12:00
Start Pruszcz 3-1 Flisak Złotoria 16 listopada, 13:00
Polonia Bydgoszcz 4-4 Krajna Sępólno Krajeńskie 16 listopada, 11:00
Pomorzanin Serock 1-1 Unia Solec Kujawski 16 listopada, 13:00
Unia Wąbrzeźno 1-1 Cyklon Kończewice 16 listopada, 13:00
Olimpia II Grudziądz 1-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 17 listopada, 13:00
Wda Świecie 2-1 Elana II Toruń 16 listopada, 13:30
Promień Kowalewo Pomorskie 1-3 Mustang Ostaszewo 17 listopada, 14:00