Tabela i Terminarz I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ

1. kolejka
ELANA TORUŃ 2:2 JSS TORUŃ
UKS SMS WŁOCŁAWEK 10:0 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 14:1 ORZEŁ SŁUŻEWO
ZAWISZA BYDGOSZCZ 7:0 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ

2. kolejka
DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 1-1 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
ZAWISZA BYDGOSZCZ 4-2 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
JSS TORUŃ 2-4 UKS SMS WŁOCŁAWEK
ORZEŁ SŁUŻEWO 2-3 ELANA TORUŃ

3. kolejka
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 8-1 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ
ELANA TORUŃ 3-6 ZAWISZA BYDGOSZCZ
OLIMPIA GRUDZIĄDZ 7-2 JSS TORUŃ
UKS SMS WŁOCŁAWEK 3-6 ORZEŁ SŁUŻEWO

4. kolejka
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – ELANA TORUŃ
ZAWISZA BYDGOSZCZ 5-4 UKS SMS WŁOCŁAWEK
ORZEŁ SŁUŻEWO 4-4 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 0-2 JSS TORUŃ

5. kolejka
UKS SMS WŁOCŁAWEK 0-5 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1-1 ZAWISZA BYDGOSZCZ
ELANA TORUŃ 2-0 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ
JSS TORUŃ 2-1 ORZEŁ SŁUŻEWO

6. kolejka
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 2-0 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
ELANA TORUŃ 2-2 UKS SMS WŁOCŁAWEK
DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 4-1 ORZEŁ SŁUŻEWO
ZAWISZA BYDGOSZCZ 8-1 JSS TORUŃ

7. kolejka
UKS SMS WŁOCŁAWEK 11-2 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ
OLIMPIA GRUDZIĄDZ 0-0 ELANA TORUŃ
ORZEŁ SŁUŻEWO 2-3 ZAWISZA BYDGOSZCZ
JSS TORUŃ 0-10 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ

8. kolejka
JSS TORUŃ 4-2 ELANA TORUŃ
DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 2-5 ZAWISZA BYDGOSZCZ
ORZEŁ SŁUŻEWO 2-9 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1-2 UKS SMS WŁOCŁAWEK

9. kolejka
UKS SMS WŁOCŁAWEK 7-2 JSS TORUŃ
ELANA TORUŃ 6-0 ORZEŁ SŁUŻEWO
OLIMPIA GRUDZIĄDZ 6-0 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 2-1 ZAWISZA BYDGOSZCZ

10. kolejka
JSS TORUŃ 1-4 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 2-4 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
ZAWISZA BYDGOSZCZ 3-4 ELANA TORUŃ
ORZEŁ SŁUŻEWO 3-4 UKS SMS WŁOCŁAWEK

11. kolejka
OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1-0 ORZEŁ SŁUŻEWO
UKS SMS WŁOCŁAWEK 0-1 ZAWISZA BYDGOSZCZ
ELANA TORUŃ 1-2 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
JSS TORUŃ 2-1 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ

12. kolejka
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 3-1 UKS SMS WŁOCŁAWEK
ORZEŁ SŁUŻEWO 6-3 JSS TORUŃ
DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 2-2 ELANA TORUŃ
ZAWISZA BYDGOSZCZ 4-1 OLIMPIA GRUDZIĄDZ

13. kolejka
ORZEŁ SŁUŻEWO 5-4 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ
OLIMPIA GRUDZIĄDZ 2-5 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ
UKS SMS WŁOCŁAWEK 4-2 ELANA TORUŃ
JSS TORUŃ 0-5 ZAWISZA BYDGOSZCZ

14. kolejka
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – JSS TORUŃ
ZAWISZA BYDGOSZCZ 9-0 ORZEŁ SŁUŻEWO
DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 0-5 UKS SMS WŁOCŁAWEK
ELANA TORUŃ 1-3 OLIMPIA GRUDZIĄDZ