Tabela i Terminarz II LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ

1. KOLEJKA

19 08/2018 17:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ 9:2 UKS SKRWA SKRWILNO

29 08/2018 16:00 ELANA II TORUŃ 2:5 GOL BRODNICA

05 09/2018 19:00 JACADEMY BYDGOSZCZ 0:1 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA

12 09/2018 17:30 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 1:3 JSS TORUŃ

2. KOLEJKA

25 08/2018 11:00 UKS SKRWA SKRWILNO 3:6 JSS TORUŃ

05 09/2018 17:30 GOL BRODNICA 6:1 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ

12 09/2018 17:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ 1:2 JACADEMY BYDGOSZCZ

12 09/2018 17:30 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 2:4 ELANA II TORUŃ

3. KOLEJKA

01 09/2018 10:00 ELANA II TORUŃ 0:0 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ

01 09/2018 10:00 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 4:0 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA

01 09/2018 16:00 JACADEMY BYDGOSZCZ 4:7 UKS SKRWA SKRWILNO

02 09/2018 14:45 JSS TORUŃ 2:5 GOL BRODNICA

4. KOLEJKA

08 09/2018 14:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ 1:2 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ

08 09/2018 15:15 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 3:0 JSS TORUŃ

08 09/2018 16:00 JACADEMY BYDGOSZCZ 0:4 ELANA II TORUŃ

09 09/2018 10:00 UKS SKRWA SKRWILNO 2:9 GOL BRODNICA

5. KOLEJKA

15 09/2018 12:00 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 5:0 JACADEMY BYDGOSZCZ

15 09/2018 18:00 JSS TORUŃ 1:1 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ

16 09/2018 10:00 GOL BRODNICA 3:1 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA

16 09/2018 16:00 ELANA II TORUŃ 7:1 UKS SKRWA SKRWILNO

6. KOLEJKA

21 09/2018 17:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ 0:0 GOL BRODNICA

22 09/2018 16:00 JACADEMY BYDGOSZCZ 0:4 JSS TORUŃ

23 09/2018 11:00 UKS SKRWA SKRWILNO 2:2 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA

26 09/2018 18:00 ELANA II TORUŃ 2:2 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ

7. KOLEJKA

30 09/2018 10:00 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 6:2 UKS SKRWA SKRWILNO

30 09/2018 10:30 JSS TORUŃ 4:4 ELANA II TORUŃ

30 09/2018 11:00 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 0:2 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ

30 09/2018 12:00 GOL BRODNICA 5:0 JACADEMY BYDGOSZCZ

8. KOLEJKA

07 10/2018 10:00 JSS TORUŃ 4:0 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ

07 10/2018 10:00 UKS SKRWA SKRWILNO 3:5 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ

07 10/2018 12:30 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1:1 JACADEMY BYDGOSZCZ

09 10/2018 17:30 GOL BRODNICA 5:2 ELANA II TORUŃ

9. KOLEJKA

13 10/2018 10:00 ELANA II TORUŃ 8:0 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA

13 10/2018 12:30 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 6:0 GOL BRODNICA

13 10/2018 16:45 JSS TORUŃ 0:3 UKS SKRWA SKRWILNO

14 10/2018 15:00 JACADEMY BYDGOSZCZ 0:2 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ

10. KOLEJKA

20 10/2018 10:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ 1:4 ELANA II TORUŃ

20 10/2018 13:30 GOL BRODNICA 4:1 JSS TORUŃ

21 10/2018 10:00 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1:6 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ

21 10/2018 13:00 UKS SKRWA SKRWILNO 7:3 JACADEMY BYDGOSZCZ

11. KOLEJKA

27 10/2018 10:00 GOL BRODNICA 7:2 UKS SKRWA SKRWILNO

27 10/2018 12:00 ELANA II TORUŃ 4:0 JACADEMY BYDGOSZCZ

27 10/2018 14:00 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 2:2 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ

27 10/2018 16:45 JSS TORUŃ 2:0 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA

12. KOLEJKA

03 11/2018 16:00 JACADEMY BYDGOSZCZ 1:4 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ

03 11/2018 00:00 UKS SKRWA SKRWILNO 1:4 ELANA II TORUŃ

04 11/2018 12:00 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ 0:1 JSS TORUŃ

04 11/2018 13:00 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 0:9 GOL BRODNICA

13. KOLEJKA

10 11/2018 10:00 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 2:3 UKS SKRWA SKRWILNO

10 11/2018 16:45 JSS TORUŃ 3:2 JACADEMY BYDGOSZCZ

10 11/2018 00:00 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ 2:2 ELANA II TORUŃ

10 11/2018 00:00 GOL BRODNICA 0:2 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ

14. KOLEJKA

17 11/2018 15:30 BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ 0:0 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA

17 11/2018 16:00 JACADEMY BYDGOSZCZ 1:1 GOL BRODNICA

17 11/2018 00:00 ELANA II TORUŃ 2:2 JSS TORUŃ

17 11/2018 00:00 UKS SKRWA SKRWILNO 1:7 DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ