Tabela i Terminarz TORUŃ: E1 ORLIK GRUPA 1

 

TERMINARZ

11 05/2019 00:00 SPARTA I BRODNICA – ORZEŁ GŁOGOWO

11 05/2019 00:00 SPARTA I BRODNICA – CHEŁMINIANKA CHEŁMNO

11 05/2019 00:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – ORZEŁ GŁOGOWO

11 05/2019 00:00 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE – SPARTA II BRODNICA

11 05/2019 00:00 OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA – PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ

11 05/2019 00:00 GWIAZDA I TORUŃ – ORZEŁ GŁOGOWO

11 05/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – SPARTA WEST BRODNICA

11 05/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – SPARTA WEST BRODNICA

11 05/2019 00:00 UNIA WĄBRZEŹNO – SPARTA WEST BRODNICA

11 05/2019 00:00 JSS I TORUŃ – PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ

11 05/2019 00:00 TKP ELANA I SA TORUŃ – PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ

11 05/2019 00:00 UNIA WĄBRZEŹNO – BŁĘKITNI PODWIESK

11 05/2019 00:00 OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA – JSS I TORUŃ

11 05/2019 00:00 GOL I BRODNICA – BŁĘKITNI PODWIESK

11 05/2019 00:00 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE – GOL II BRODNICA

11 05/2019 00:00 GWIAZDA I TORUŃ – CHEŁMINIANKA CHEŁMNO

11 05/2019 00:00 GWIAZDA I TORUŃ – SPARTA I BRODNICA

11 05/2019 00:00 JSS I TORUŃ – TKP ELANA I SA TORUŃ

11 05/2019 00:00 GOL I BRODNICA – SPARTA WEST BRODNICA

11 05/2019 00:00 OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA – TKP ELANA I SA TORUŃ

11 05/2019 00:00 BRZÓZKI BRZOZOWO – SPARTA II BRODNICA

11 05/2019 00:00 GOL II BRODNICA – SPARTA II BRODNICA

11 05/2019 00:00 GOL II BRODNICA – BRZÓZKI BRZOZOWO

11 05/2019 00:00 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE – BRZÓZKI BRZOZOWO

11 05/2019 00:00 GOL I BRODNICA – UNIA WĄBRZEŹNO

18 05/2019 00:00 GOL II BRODNICA – GOL I BRODNICA

18 05/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – SPARTA II BRODNICA

18 05/2019 00:00 GOL II BRODNICA – OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA

18 05/2019 00:00 SPARTA I BRODNICA – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

18 05/2019 00:00 UNIA WĄBRZEŹNO – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

18 05/2019 00:00 PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ – ORZEŁ GŁOGOWO

18 05/2019 00:00 PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ – SPARTA WEST BRODNICA

18 05/2019 00:00 PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ – BRZÓZKI BRZOZOWO

18 05/2019 00:00 ORZEŁ GŁOGOWO – SPARTA WEST BRODNICA

18 05/2019 00:00 ORZEŁ GŁOGOWO – BRZÓZKI BRZOZOWO

18 05/2019 00:00 SPARTA WEST BRODNICA – BRZÓZKI BRZOZOWO

18 05/2019 00:00 TKP ELANA I SA TORUŃ – CHEŁMINIANKA CHEŁMNO

18 05/2019 00:00 TKP ELANA I SA TORUŃ – BŁĘKITNI PODWIESK

18 05/2019 00:00 TKP ELANA I SA TORUŃ – SPARTA II BRODNICA

18 05/2019 00:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – BŁĘKITNI PODWIESK

18 05/2019 00:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – SPARTA II BRODNICA

18 05/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – SPARTA II BRODNICA

18 05/2019 00:00 SPARTA I BRODNICA – UNIA WĄBRZEŹNO

18 05/2019 00:00 JSS I TORUŃ – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

18 05/2019 00:00 JSS I TORUŃ – UNIA WĄBRZEŹNO

18 05/2019 00:00 JSS I TORUŃ – SPARTA I BRODNICA

18 05/2019 00:00 GWIAZDA I TORUŃ – OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA

18 05/2019 00:00 GOL I BRODNICA – GWIAZDA I TORUŃ

18 05/2019 00:00 GOL I BRODNICA – OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA

18 05/2019 00:00 GOL II BRODNICA – GWIAZDA I TORUŃ

25 05/2019 00:00 JSS I TORUŃ – GWIAZDA I TORUŃ

25 05/2019 00:00 PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

25 05/2019 00:00 SPARTA I BRODNICA – SPARTA II BRODNICA

25 05/2019 00:00 GOL II BRODNICA – UNIA WĄBRZEŹNO

25 05/2019 00:00 TKP ELANA I SA TORUŃ – GOL II BRODNICA

25 05/2019 00:00 TKP ELANA I SA TORUŃ – UNIA WĄBRZEŹNO

25 05/2019 00:00 ORZEŁ GŁOGOWO – GOL II BRODNICA

25 05/2019 00:00 ORZEŁ GŁOGOWO – UNIA WĄBRZEŹNO

25 05/2019 00:00 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE – GOL I BRODNICA

25 05/2019 00:00 PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ – GOL I BRODNICA

25 05/2019 00:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

25 05/2019 00:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ

25 05/2019 00:00 BRZÓZKI BRZOZOWO – GWIAZDA I TORUŃ

25 05/2019 00:00 JSS I TORUŃ – BRZÓZKI BRZOZOWO

25 05/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – BRZÓZKI BRZOZOWO

25 05/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – BRZÓZKI BRZOZOWO

25 05/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – GWIAZDA I TORUŃ

25 05/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – GWIAZDA I TORUŃ

25 05/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – JSS I TORUŃ

25 05/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – JSS I TORUŃ

25 05/2019 00:00 SPARTA II BRODNICA – OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA

25 05/2019 00:00 SPARTA WEST BRODNICA – SPARTA II BRODNICA

25 05/2019 00:00 SPARTA WEST BRODNICA – OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA

25 05/2019 00:00 SPARTA I BRODNICA – SPARTA WEST BRODNICA

25 05/2019 00:00 SPARTA I BRODNICA – OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA

25 05/2019 00:00 ORZEŁ GŁOGOWO – TKP ELANA I SA TORUŃ

25 05/2019 00:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – GOL I BRODNICA

01 06/2019 00:00

01 06/2019 00:00 OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

01 06/2019 00:00 BRZÓZKI BRZOZOWO – GOL I BRODNICA

01 06/2019 00:00 BRZÓZKI BRZOZOWO – SPARTA I BRODNICA

01 06/2019 00:00 BRZÓZKI BRZOZOWO – TKP ELANA I SA TORUŃ

01 06/2019 00:00 SPARTA II BRODNICA – PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ

01 06/2019 00:00 GWIAZDA I TORUŃ – SPARTA II BRODNICA

01 06/2019 00:00 UNIA WĄBRZEŹNO – SPARTA II BRODNICA

01 06/2019 00:00 UNIA WĄBRZEŹNO – GWIAZDA I TORUŃ

01 06/2019 00:00 UNIA WĄBRZEŹNO – PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ

01 06/2019 00:00 JSS I TORUŃ – GOL II BRODNICA

01 06/2019 00:00 JSS I TORUŃ – CHEŁMINIANKA CHEŁMNO

01 06/2019 00:00 SPARTA WEST BRODNICA – GOL II BRODNICA

01 06/2019 00:00 SPARTA WEST BRODNICA – CHEŁMINIANKA CHEŁMNO

01 06/2019 00:00 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE – ORZEŁ GŁOGOWO

01 06/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – ORZEŁ GŁOGOWO

01 06/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – ORZEŁ GŁOGOWO

01 06/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA

01 06/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA

01 06/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

01 06/2019 00:00 SPARTA I BRODNICA – TKP ELANA I SA TORUŃ

01 06/2019 00:00 SPARTA I BRODNICA – GOL I BRODNICA

01 06/2019 00:00 GOL I BRODNICA – TKP ELANA I SA TORUŃ

01 06/2019 00:00 GWIAZDA I TORUŃ – PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ

01 06/2019 00:00 GOL II BRODNICA – CHEŁMINIANKA CHEŁMNO

01 06/2019 00:00 SPARTA WEST BRODNICA – JSS I TORUŃ

01 06/2019 00:00 OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA – ORZEŁ GŁOGOWO

08 06/2019 00:00 SPARTA II BRODNICA – JSS I TORUŃ

08 06/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – SPARTA I BRODNICA

08 06/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ

08 06/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ

08 06/2019 00:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA

08 06/2019 00:00 GWIAZDA I TORUŃ – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

08 06/2019 00:00 SPARTA I BRODNICA – PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ

08 06/2019 00:00 TKP ELANA I SA TORUŃ – GWIAZDA I TORUŃ

08 06/2019 00:00 TKP ELANA I SA TORUŃ – SPARTA WEST BRODNICA

08 06/2019 00:00 TKP ELANA I SA TORUŃ – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

08 06/2019 00:00 GWIAZDA I TORUŃ – SPARTA WEST BRODNICA

08 06/2019 00:00 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE – SPARTA WEST BRODNICA

08 06/2019 00:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – UNIA WĄBRZEŹNO

08 06/2019 00:00 CHEŁMINIANKA CHEŁMNO – BRZÓZKI BRZOZOWO

08 06/2019 00:00 OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA – UNIA WĄBRZEŹNO

08 06/2019 00:00 OLIMPIA I GRUDZIĄDZ SA – BRZÓZKI BRZOZOWO

08 06/2019 00:00 UNIA WĄBRZEŹNO – BRZÓZKI BRZOZOWO

08 06/2019 00:00 SPARTA II BRODNICA – ORZEŁ GŁOGOWO

08 06/2019 00:00 SPARTA II BRODNICA – GOL I BRODNICA

08 06/2019 00:00 BŁĘKITNI PODWIESK – SPARTA I BRODNICA

08 06/2019 00:00 GOL I BRODNICA – ORZEŁ GŁOGOWO

08 06/2019 00:00 GOL I BRODNICA – JSS I TORUŃ

08 06/2019 00:00 ORZEŁ GŁOGOWO – JSS I TORUŃ

08 06/2019 00:00 GOL II BRODNICA – BŁĘKITNI PODWIESK

08 06/2019 00:00 GOL II BRODNICA – SPARTA I BRODNICA

08 06/2019 00:00 GOL II BRODNICA – PIŁKARZ I GOLUB-DOBRZYŃ