Tabela i Terminarz TORUŃ: E1 ORLIK GRUPA 5

Terminarz

PIAST ŁASIN – LZS BOBROWO
LZS BOBROWO – SPARTA WEST BRODNICA
LZS BOBROWO – SPARTA WEST BRODNICA
PIAST ŁASIN – SPARTA WEST BRODNICA
LZS BOBROWO – SPARTA WEST BRODNICA
PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ – UNIA WĄBRZEŹNO
PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE
WOJOWNIK WABCZ – UNIA WĄBRZEŹNO
WOJOWNIK WABCZ – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE
NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE – UNIA WĄBRZEŹNO
SPARTA BRODNICA – TKP ELANA IV SA TORUŃ
TKP ELANA IV SA TORUŃ – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA
TKP ELANA IV SA TORUŃ – GOL II BRODNICA
OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – GOL II BRODNICA
PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ – WOJOWNIK WABCZ
SPARTA BRODNICA – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA
SPARTA BRODNICA – GOL II BRODNICA
PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ – SPARTA BRODNICA
PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ – PIAST ŁASIN
PIAST ŁASIN – SPARTA BRODNICA
OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – WOJOWNIK WABCZ
OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – LZS BOBROWO
WOJOWNIK WABCZ – LZS BOBROWO
TKP ELANA IV SA TORUŃ – UNIA WĄBRZEŹNO
TKP ELANA IV SA TORUŃ – SPARTA WEST BRODNICA
SPARTA WEST BRODNICA – UNIA WĄBRZEŹNO
GOL II BRODNICA – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE
NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE – PIAST ŁASIN
UNIA WĄBRZEŹNO – LZS BOBROWO
GOL II BRODNICA – LZS BOBROWO
GOL II BRODNICA – UNIA WĄBRZEŹNO
PIAST ŁASIN – TKP ELANA IV SA TORUŃ
NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE – TKP ELANA IV SA TORUŃ
PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA
SPARTA BRODNICA – SPARTA WEST BRODNICA
WOJOWNIK WABCZ – SPARTA BRODNICA
WOJOWNIK WABCZ – SPARTA WEST BRODNICA
UNIA WĄBRZEŹNO – SPARTA BRODNICA
SPARTA WEST BRODNICA – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE
SPARTA WEST BRODNICA – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA
NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA
LZS BOBROWO – PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ
LZS BOBROWO – PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ
LZS BOBROWO – PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ
LZS BOBROWO – TKP ELANA IV SA TORUŃ
LZS BOBROWO – TKP ELANA IV SA TORUŃ
LZS BOBROWO – TKP ELANA IV SA TORUŃ
PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ – TKP ELANA IV SA TORUŃ
WOJOWNIK WABCZ – GOL II BRODNICA
WOJOWNIK WABCZ – PIAST ŁASIN
PIAST ŁASIN – GOL II BRODNICA
SPARTA BRODNICA – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE
SPARTA BRODNICA – LZS BOBROWO
NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE – LZS BOBROWO
OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – UNIA WĄBRZEŹNO
OlIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – PIAST ŁASIN
PIAST ŁASIN – UNIA WĄBRZEŹNO
TKP ELANA IV SA TORUŃ – WOJOWNIK WABCZ
PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ – GOL II BRODNICA
PIŁKARZ GOLUB-DOBRZYŃ – SPARTA WEST BRODNICA
GOL II BRODNICA – SPARTA WEST BRODNICA