Tabela i Terminarz TORUŃ: E1 ORLIK GRUPA 2

 

TERMINARZ

 

11 05/2019
09:00
JSS II TORUŃ – PIAST ŁASIN

11 05/2019
09:00
JSS II TORUŃ – OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA

11 05/2019
09:00
JSS II TORUŃ – TKP ELANA II SA TORUŃ

11 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

11 05/2019
00:00
MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE – T A F I TORUŃ

11 05/2019
00:00
PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ – VICTORIA CZERNIKOWO

11 05/2019
00:00
AP MŁODE TALENTY TORUŃ – JSS IV TORUŃ

11 05/2019
00:00
JSS IV TORUŃ – GWIAZDA III TORUŃ

11 05/2019
00:00
JSS IV TORUŃ – WISŁA I TORUŃ

11 05/2019
00:00
PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ – GWIAZDA II TORUŃ

11 05/2019
00:00
GWIAZDA II TORUŃ – VICTORIA CZERNIKOWO

11 05/2019
00:00
AP MŁODE TALENTY TORUŃ – WISŁA I TORUŃ

11 05/2019
00:00
AP MŁODE TALENTY TORUŃ – GWIAZDA III TORUŃ

11 05/2019
00:00
WISŁA I TORUŃ – GWIAZDA III TORUŃ

11 05/2019
00:00
UKS PŁUŻNICA – T A F I TORUŃ

11 05/2019
00:00
LEGIA CHEŁMŻA – GWIAZDA II TORUŃ

11 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – UKS PŁUŻNICA

11 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – UKS PŁUŻNICA

11 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – UKS PŁUŻNICA

11
05/2019
00:00
LZS BOBROWO – T A F I TORUŃ

11 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – T A F I TORUŃ

11 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – T A F I TORUŃ

11 05/2019
00:00
PIAST ŁASIN – OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA

11 05/2019
00:00
PIAST ŁASIN – TKP ELANA II SA TORUŃ

11 05/2019
00:00
TKP ELANA II SA TORUŃ – OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA

11 05/2019
00:00
LEGIA CHEŁMŻA – VICTORIA CZERNIKOWO

11 05/2019
00:00
MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE – UKS PŁUŻNICA

11 05/2019
00:00
LEGIA CHEŁMŻA – PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ

11 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

11 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

18 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – AP MŁODE TALENTY TORUŃ

18
05/2019
00:00
LZS BOBROWO – AP MŁODE TALENTY TORUŃ

18 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – AP MŁODE TALENTY TORUŃ

18 05/2019
00:00
PIAST ŁASIN – JSS IV TORUŃ

18 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – JSS II TORUŃ

18 05/2019
00:00
PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ – JSS IV TORUŃ

18 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – JSS II TORUŃ

18 05/2019
00:00
LZS BOBROWO – JSS II TORUŃ

18 05/2019
00:00
AP MŁODE TALENTY TORUŃ – JSS II TORUŃ

18 05/2019
00:00
MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE – JSS IV TORUŃ

18 05/2019
00:00
PIAST ŁASIN – PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ

18 05/2019
00:00
PIAST ŁASIN – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

18 05/2019
00:00
PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

18 05/2019
00:00
OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA – WISŁA I TORUŃ

18 05/2019
00:00
VICTORIA CZERNIKOWO – UKS PŁUŻNICA

18 05/2019
00:00
OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA – UKS PŁUŻNICA

18 05/2019
00:00
GWIAZDA III TORUŃ – GWIAZDA II TORUŃ

18 05/2019
00:00
GWIAZDA III TORUŃ – T A F I TORUŃ

18 05/2019
00:00
TKP ELANA II SA TORUŃ – GWIAZDA II TORUŃ

18 05/2019
00:00
TKP ELANA II SA TORUŃ – GWIAZDA III TORUŃ

18 05/2019
00:00
VICTORIA CZERNIKOWO – WISŁA I TORUŃ

18 05/2019
00:00
T A F I TORUŃ – GWIAZDA II TORUŃ

18 05/2019
00:00
OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA – VICTORIA CZERNIKOWO

18 05/2019
00:00
WISŁA I TORUŃ – UKS PŁUŻNICA

18 05/2019
00:00
TKP ELANA II SA TORUŃ – T A F I TORUŃ

18 05/2019
00:00
LEGIA CHEŁMŻA – AP MŁODE TALENTY TORUŃ

18 05/2019
00:00
LEGIA CHEŁMŻA – LZS BOBROWO

18 05/2019
00:00
LEGIA CHEŁMŻA – JSS II TORUŃ

25 05/2019
00:00
VICTORIA CZERNIKOWO – LZS BOBROWO

25 05/2019
00:00
TKP ELANA II SA TORUŃ – JSS IV TORUŃ

25 05/2019
00:00
VICTORIA CZERNIKOWO – JSS IV TORUŃ

25 05/2019
00:00
JSS IV TORUŃ – LZS BOBROWO

25 05/2019
00:00
JSS II TORUŃ – WISŁA I TORUŃ

25 05/2019
00:00
TKP ELANA II SA TORUŃ – LZS BOBROWO

25 05/2019
00:00
VICTORIA CZERNIKOWO – TKP ELANA II SA TORUŃ

25 05/2019
00:00
GWIAZDA II TORUŃ – OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA

25 05/2019
00:00
AP MŁODE TALENTY TORUŃ – OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA

25 05/2019
00:00
AP MŁODE TALENTY TORUŃ – GWIAZDA II TORUŃ

25 05/2019
00:00
MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE – OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA

25 05/2019
00:00
MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE – GWIAZDA II TORUŃ

25 05/2019
00:00
MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE – AP MŁODE TALENTY TORUŃ

25 05/2019
00:00
PIAST ŁASIN – LEGIA CHEŁMŻA

25 05/2019
00:00
UKS PŁUŻNICA – PIAST ŁASIN

25 05/2019
00:00
UKS PŁUŻNICA – LEGIA CHEŁMŻA

25 05/2019
00:00
GWIAZDA III TORUŃ – PIAST ŁASIN

25 05/2019
00:00
GWIAZDA III TORUŃ – LEGIA CHEŁMŻA

25 05/2019
00:00
GWIAZDA III TORUŃ – UKS PŁUŻNICA

25 05/2019
00:00
WISŁA I TORUŃ – T A F I TORUŃ

25 05/2019
00:00
JSS II TORUŃ – T A F I TORUŃ

25 05/2019
00:00
PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ – T A F I TORUŃ

25 05/2019
00:00
PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ – WISŁA I TORUŃ

25 05/2019
00:00
PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ – JSS II TORUŃ

01 06/2019
00:00
T A F I TORUŃ – LEGIA CHEŁMŻA

01 06/2019
00:00
JSS II TORUŃ – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

01 06/2019
00:00
VICTORIA CZERNIKOWO – JSS II TORUŃ

01 06/2019
00:00
WISŁA I TORUŃ – LZS BOBROWO

01 06/2019
00:00
WISŁA I TORUŃ – GWIAZDA II TORUŃ

01 06/2019
00:00
WISŁA I TORUŃ – PIAST ŁASIN

01 06/2019
00:00
JSS IV TORUŃ – T A F I TORUŃ

01 06/2019
00:00
PIAST ŁASIN – LZS BOBROWO

01 06/2019
00:00
PIAST ŁASIN – GWIAZDA II TORUŃ

01
06/2019
00:00
GWIAZDA II TORUŃ – LZS BOBROWO

01 06/2019
00:00
JSS IV TORUŃ – LEGIA CHEŁMŻA

01 06/2019
00:00
T A F I TORUŃ – OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA

01 06/2019
00:00
OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA – LEGIA CHEŁMŻA

01 06/2019
00:00
UKS PŁUŻNICA – AP MŁODE TALENTY TORUŃ

01 06/2019
00:00
UKS PŁUŻNICA – PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ

01 06/2019
00:00
UKS PŁUŻNICA – TKP ELANA II SA TORUŃ

01 06/2019
00:00
TKP ELANA II SA TORUŃ – AP MŁODE TALENTY TORUŃ

01 06/2019
00:00
TKP ELANA II SA TORUŃ – PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ

01 06/2019
00:00
PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ – AP MŁODE TALENTY TORUŃ

01 06/2019
00:00
GWIAZDA III TORUŃ – VICTORIA CZERNIKOWO

01 06/2019
00:00
GWIAZDA III TORUŃ – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

01 06/2019
00:00
GWIAZDA III TORUŃ – JSS II TORUŃ

01 06/2019
00:00
MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE – VICTORIA CZERNIKOWO

01 06/2019
00:00
JSS IV TORUŃ – OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA

08 06/2019
00:00
T A F I TORUŃ – AP MŁODE TALENTY TORUŃ

08 06/2019
00:00
VICTORIA CZERNIKOWO – PIAST ŁASIN

08 06/2019
00:00
T A F I TORUŃ – VICTORIA CZERNIKOWO

08 06/2019
00:00
T A F I TORUŃ – PIAST ŁASIN

08 06/2019
00:00
AP MŁODE TALENTY TORUŃ – VICTORIA CZERNIKOWO

08 06/2019
00:00
AP MŁODE TALENTY TORUŃ – PIAST ŁASIN

08 06/2019
00:00
GWIAZDA III TORUŃ – PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ

08 06/2019
00:00
OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA – PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ

08 06/2019
00:00
MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE – TKP ELANA II SA TORUŃ

08 06/2019
00:00
LEGIA CHEŁMŻA – TKP ELANA II SA TORUŃ

08 06/2019
00:00
OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA – GWIAZDA III TORUŃ

08 06/2019
00:00
GWIAZDA II TORUŃ – JSS IV TORUŃ

08
06/2019
00:00
JSS II TORUŃ – JSS IV TORUŃ

08 06/2019
00:00
OLIMPIAII GRUDZIĄDZ SA – LZS BOBROWO

08 06/2019
00:00
LZS BOBROWO – GWIAZDA III TORUŃ

08 06/2019
00:00
JSS IV TORUŃ – UKS PŁUŻNICA

08 06/2019
00:00
LZS BOBROWO – GWIAZDA III TORUŃ

08 06/2019
00:00
LZS BOBROWO – GWIAZDA III TORUŃ

08 06/2019
00:00
LZS BOBROWO – PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ

08 06/2019
00:00
LZS BOBROWO – PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ

08 06/2019
00:00
LZS BOBROWO – PIŁKARZ II GOLUB-DOBRZYŃ

08 06/2019
00:00
WISŁA I TORUŃ – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

08 06/2019
00:00
WISŁA I TORUŃ – LEGIA CHEŁMŻA

08 06/2019
00:00
WISŁA I TORUŃ – TKP ELANA II SA TORUŃ

08 06/2019
00:00
MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE – LEGIA CHEŁMŻA

08 06/2019
00:00
GWIAZDA II TORUŃ – JSS II TORUŃ

08 06/2019
00:00
GWIAZDA II TORUŃ – UKS PŁUŻNICA

08 06/2019
00:00
JSS II TORUŃ – UKS PŁUŻNICA