Tabela i Terminarz TORUŃ: E1 ORLIK GRUPA 4

Terminarz:

STAL GRUDZIĄDZ – GOL BRODNICA
MŁODE LWY II KOWALEWO POMORSKIE – JSS IV TORUŃ
MŁODE LWY II KOWALEWO POMORSKIE – FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ
MŁODE LWY II KOWALEWO POMORSKIE – SPARTA II BRODNICA
TKP ELANA III SA TORUŃ – GOL BRODNICA
OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA – GOL BRODNICA
OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA – TKP ELANA III SA TORUŃ
SPARTA II BRODNICA – FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ
SPARTA II BRODNICA – JSS IV TORUŃ
FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ – JSS IV TORUŃ
WISŁA GRUDZIĄDZ – CHEŁMINIANKA II CHEŁMNO
WISŁA GRUDZIĄDZ – CYKLON II KOŃCZEWICE
WISŁA GRUDZIĄDZ – GWIAZDA IV TORUŃ
CHEŁMINIANKA II CHEŁMNO – CYKLON II KOŃCZEWICE
CHEŁMINIANKA II CHEŁMNO – GWIAZDA IV TORUŃ
CYKLON II KOŃCZEWICE – GWIAZDA IV TORUŃ
STAL GRUDZIĄDZ – OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA
STAL GRUDZIĄDZ – TKP ELANA III SA TORUŃ
FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ – CYKLON II KOŃCZEWICE
FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ – TKP ELANA III SA TORUŃ
CYKLON II KOŃCZEWICE – TKP ELANA III SA TORUŃ
JSS IV TORUŃ – GOL BRODNICA
MŁODE LWY II KOWALEWO POMORSKIE – WISŁA GRUDZIĄDZ
MŁODE LWY II KOWALEWO POMORSKIE – STAL GRUDZIĄDZ
WISŁA GRUDZIĄDZ – STAL GRUDZIĄDZ
SPARTA II BRODNICA – OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA
SPARTA II BRODNICA – CHEŁMINIANKA II CHEŁMNO
OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA – CHEŁMINIANKA II CHEŁMNO
JSS IV TORUŃ – GWIAZDA IV TORUŃ
GWIAZDA IV TORUŃ – GOL BRODNICA
MŁODE LWY II KOWALEWO POMORSKIE – TKP ELANA III SA TORUŃ
CHEŁMINIANKA II CHEŁMNO – TKP ELANA III SA TORUŃ
CHEŁMINIANKA II CHEŁMNO – MŁODE LWY II KOWALEWO POMORSKIE
WISŁA GRUDZIĄDZ – SPARTA II BRODNICA
JSS IV TORUŃ – OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA
CYKLON II KOŃCZEWICE – OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA
CYKLON II KOŃCZEWICE – JSS IV TORUŃ
GOL BRODNICA – SPARTA II BRODNICA
GOL BRODNICA – WISŁA GRUDZIĄDZ
STAL GRUDZIĄDZ – FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ
GWIAZDA IV TORUŃ – STAL GRUDZIĄDZ
GWIAZDA IV TORUŃ – FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ
CYKLON II KOŃCZEWICE – MŁODE LWY II KOWALEWO POMORSKIE
TKP ELANA III SA TORUŃ – GWIAZDA IV TORUŃ
TKP ELANA III SA TORUŃ – SPARTA II BRODNICA
SPARTA II BRODNICA – GWIAZDA IV TORUŃ
OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA – WISŁA GRUDZIĄDZ
OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA – FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ
WISŁA GRUDZIĄDZ – FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ
STAL GRUDZIĄDZ – CHEŁMINIANKA II CHEŁMNO
STAL GRUDZIĄDZ – JSS IV TORUŃ
JSS IV TORUŃ – CHEŁMINIANKA II CHEŁMNO
GOL BRODNICA – CYKLON II KOŃCZEWICE
GOL BRODNICA – MŁODE LWY II KOWALEWO POMORSKIE
CHEŁMINIANKA II CHEŁMNO – FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ
FOOTBALL ACADEMY GRUDZIĄDZ – GOL BRODNICA
CHEŁMINIANKA II CHEŁMNO – GOL BRODNICA
SPARTA II BRODNICA – STAL GRUDZIĄDZ
JSS IV TORUŃ – WISŁA GRUDZIĄDZ
JSS IV TORUŃ – TKP ELANA III SA TORUŃ
TKP ELANA III SA TORUŃ – WISŁA GRUDZIĄDZ
GWIAZDA IV TORUŃ – OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA
MŁODE LWY II KOWALEWO POMORSKIE – OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA
GWIAZDA IV TORUŃ – MŁODE LWY II KOWALEWO POMORSKIE
CYKLON II KOŃCZEWICE – STAL GRUDZIĄDZ
CYKLON II KOŃCZEWICE – SPARTA II BRODNICA