Tabela i Terminarz TORUŃ: E1 ORLIK GRUPA 4

15 09/2018 10:00 GOL CHEŁMŻA 2:4 MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

15 09/2018 10:00 GWIAZDA IV TORUŃ 2:1 UNIA I WĄBRZEŹNO

15 09/2018 10:00 GWIAZDA IV TORUŃ 1:4 MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

15 09/2018 10:00 GWIAZDA IV TORUŃ 0:3 GOL CHEŁMŻA

15 09/2018 10:00 UNIA I WĄBRZEŹNO 0:3 MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

15 09/2018 10:00 UNIA I WĄBRZEŹNO 2:2 GOL CHEŁMŻA

15 09/2018 11:30 LZS ŚWIEDZIEBNIA 4:2 GWIAZDA STAROGRÓD

15 09/2018 11:30 BRZÓZKI BRZOZOWO 5:0 UKS PŁUŻNICA

15 09/2018 11:30 BRZÓZKI BRZOZOWO 3:2 GWIAZDA STAROGRÓD

15 09/2018 11:30 BRZÓZKI BRZOZOWO 4:0 LZS ŚWIEDZIEBNIA

15 09/2018 11:30 UKS PŁUŻNICA 5:0 GWIAZDA STAROGRÓD

15 09/2018 11:30 UKS PŁUŻNICA 3:1 LZS ŚWIEDZIEBNIA

16 09/2018 10:30 GWIAZDA III TORUŃ 6:2 TKP ELANA III SA TORUŃ

16 09/2018 10:30 SPARTA II BRODNICA 2:1 TKP ELANA III SA TORUŃ

16 09/2018 10:30 SPARTA II BRODNICA 6:0 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

16 09/2018 10:30 TKP ELANA III SA TORUŃ 1:3 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

16 09/2018 10:30 GWIAZDA III TORUŃ 1:2 SPARTA II BRODNICA

16 09/2018 10:30 GWIAZDA III TORUŃ 2:1 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

16 09/2018 13:00 VICTORIA LISEWO 2:1 LZS BOBROWO

16 09/2018 13:00 VICTORIA LISEWO 1:3 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

16 09/2018 13:00 GOL I BRODNICA 1:0 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

16 09/2018 13:00 VICTORIA LISEWO 1:3 GOL I BRODNICA

16 09/2018 13:00 LZS BOBROWO 2:4 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

16 09/2018 13:00 LZS BOBROWO 2:4 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

16 09/2018 13:00 LZS BOBROWO 2:4 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

16 09/2018 13:00 LZS BOBROWO 0:5 GOL I BRODNICA

16 09/2018 13:00 LZS BOBROWO 0:5 GOL I BRODNICA

16 09/2018 13:00 LZS BOBROWO 0:5 GOL I BRODNICA

22 09/2018 10:00 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – VICTORIA LISEWO

22 09/2018 10:00 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE 5:0 UNIA I WĄBRZEŹNO

22 09/2018 10:00 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE 1:2 UKS PŁUŻNICA

22 09/2018 10:00 NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE 5:0 GWIAZDA III TORUŃ

22 09/2018 10:00 UKS PŁUŻNICA 2:2 UNIA I WĄBRZEŹNO

22 09/2018 10:00 GWIAZDA III TORUŃ 1:7 UKS PŁUŻNICA

22 09/2018 10:00 GWIAZDA III TORUŃ 6:1 UNIA I WĄBRZEŹNO

22 09/2018 10:00 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – GOL CHEŁMŻA

22 09/2018 10:00 GOL CHEŁMŻA – LZS ŚWIEDZIEBNIA

22 09/2018 10:00 GOL CHEŁMŻA – LZS ŚWIEDZIEBNIA

22 09/2018 10:00 VICTORIA LISEWO – GOL CHEŁMŻA

22 09/2018 10:00 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – LZS ŚWIEDZIEBNIA

22 09/2018 14:00 GOL I BRODNICA 2:1 BRZÓZKI BRZOZOWO

22 09/2018 14:00 LZS BOBROWO 2:0 MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

22 09/2018 14:00 LZS BOBROWO 2:0 MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

22 09/2018 14:00 LZS BOBROWO 2:0 MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

22 09/2018 14:00 LZS BOBROWO 4:0 GWIAZDA STAROGRÓD

22 09/2018 14:00 LZS BOBROWO 4:0 GWIAZDA STAROGRÓD

22 09/2018 14:00 LZS BOBROWO 4:0 GWIAZDA STAROGRÓD

22 09/2018 14:00 TKP ELANA III SA TORUŃ 0:3 MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

22 09/2018 14:00 TKP ELANA III SA TORUŃ 4:1 GWIAZDA STAROGRÓD

22 09/2018 14:00 TKP ELANA III SA TORUŃ 2:3 LZS BOBROWO

22 09/2018 14:00 GWIAZDA IV TORUŃ 0:4 BRZÓZKI BRZOZOWO

22 09/2018 14:00 SPARTA II BRODNICA 2:3 GWIAZDA IV TORUŃ

22 09/2018 14:00 SPARTA II BRODNICA 0:2 BRZÓZKI BRZOZOWO

22 09/2018 14:00 SPARTA II BRODNICA 0:3 GOL I BRODNICA

22 09/2018 14:00 GOL I BRODNICA 6:0 GWIAZDA IV TORUŃ

22 09/2018 14:00 MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE 4:1 GWIAZDA STAROGRÓD

29 09/2018 11:00 GWIAZDA STAROGRÓD – SPARTA II BRODNICA

29 09/2018 11:00 SPARTA II BRODNICA – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

29 09/2018 11:00 GOL CHEŁMŻA – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

29 09/2018 11:00 SPARTA II BRODNICA – GOL CHEŁMŻA

29 09/2018 11:00 LZS ŚWIEDZIEBNIA – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

29 09/2018 11:00 LZS ŚWIEDZIEBNIA – GWIAZDA III TORUŃ

29 09/2018 11:00 MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE – GOL I BRODNICA

29 09/2018 11:00 MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE – GWIAZDA III TORUŃ

29 09/2018 11:00 GWIAZDA III TORUŃ – GOL I BRODNICA

29 09/2018 11:00 LZS ŚWIEDZIEBNIA – GOL I BRODNICA

29 09/2018 11:00 GWIAZDA STAROGRÓD – GOL CHEŁMŻA

29 09/2018 11:00 GWIAZDA STAROGRÓD – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

29 09/2018 13:00 UNIA I WĄBRZEŹNO 1:3 VICTORIA LISEWO

29 09/2018 14:00 BRZÓZKI BRZOZOWO 8:0 TKP ELANA III SA TORUŃ

29 09/2018 14:00 VICTORIA LISEWO 1:4 BRZÓZKI BRZOZOWO

29 09/2018 14:00 UNIA I WĄBRZEŹNO 3:1 TKP ELANA III SA TORUŃ

29 09/2018 14:00 UNIA I WĄBRZEŹNO 2:1 BRZÓZKI BRZOZOWO

29 09/2018 14:00 VICTORIA LISEWO 3:0 TKP ELANA III SA TORUŃ

30 09/2018 12:00 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – UKS PŁUŻNICA

30 09/2018 12:00 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – GWIAZDA IV TORUŃ

30 09/2018 12:00 LZS BOBROWO – GWIAZDA IV TORUŃ

30 09/2018 12:00 UKS PŁUŻNICA – LZS BOBROWO

30 09/2018 12:00 UKS PŁUŻNICA – GWIAZDA IV TORUŃ

30 09/2018 12:00 LZS BOBROWO – GWIAZDA IV TORUŃ

30 09/2018 12:00 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – LZS BOBROWO

30 09/2018 12:00 LZS BOBROWO – GWIAZDA IV TORUŃ

06 10/2018 10:00 GWIAZDA STAROGRÓD 1:5 VICTORIA LISEWO

06 10/2018 10:00 GWIAZDA IV TORUŃ 2:0 GWIAZDA STAROGRÓD

06 10/2018 10:00 GWIAZDA IV TORUŃ 2:0 VICTORIA LISEWO

06 10/2018 10:00 GWIAZDA IV TORUŃ 0:0 GWIAZDA III TORUŃ

06 10/2018 10:00 GWIAZDA III TORUŃ 5:0 GWIAZDA STAROGRÓD

06 10/2018 10:00 GWIAZDA III TORUŃ 2:2 VICTORIA LISEWO

06 10/2018 13:00 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – BRZÓZKI BRZOZOWO

06 10/2018 13:00 MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

06 10/2018 13:00 BRZÓZKI BRZOZOWO – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

06 10/2018 13:00 BRZÓZKI BRZOZOWO – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

06 10/2018 13:00 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

06 10/2018 13:00 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

06 10/2018 14:00 UKS PŁUŻNICA 6:0 TKP ELANA III SA TORUŃ

06 10/2018 14:00 GOL CHEŁMŻA 2:2 TKP ELANA III SA TORUŃ

06 10/2018 14:00 UKS PŁUŻNICA 1:4 GOL I BRODNICA

06 10/2018 14:00 TKP ELANA III SA TORUŃ 1:4 GOL I BRODNICA

06 10/2018 14:00 UKS PŁUŻNICA 5:0 GOL CHEŁMŻA

06 10/2018 14:00 GOL CHEŁMŻA 0:6 GOL I BRODNICA

07 10/2018 11:00 SPARTA II BRODNICA 3:0 LZS ŚWIEDZIEBNIA

07 10/2018 11:00 UNIA I WĄBRZEŹNO 3:0 LZS ŚWIEDZIEBNIA

07 10/2018 11:00 LZS BOBROWO 7:0 UNIA I WĄBRZEŹNO

07 10/2018 11:00 LZS BOBROWO 7:0 UNIA I WĄBRZEŹNO

07 10/2018 11:00 LZS BOBROWO 7:0 UNIA I WĄBRZEŹNO

07 10/2018 11:00 LZS BOBROWO 3:0 LZS ŚWIEDZIEBNIA

07 10/2018 11:00 LZS BOBROWO 3:0 LZS ŚWIEDZIEBNIA

07 10/2018 11:00 LZS BOBROWO 3:0 LZS ŚWIEDZIEBNIA

07 10/2018 11:00 LZS BOBROWO 1:3 SPARTA II BRODNICA

07 10/2018 11:00 LZS BOBROWO 1:3 SPARTA II BRODNICA

07 10/2018 11:00 LZS BOBROWO 1:3 SPARTA II BRODNICA

07 10/2018 11:00 SPARTA II BRODNICA 2:1 UNIA I WĄBRZEŹNO

13 10/2018 14:00 TKP ELANA III SA TORUŃ – GWIAZDA IV TORUŃ

13 10/2018 14:00 TKP ELANA III SA TORUŃ – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

13 10/2018 14:00 GWIAZDA IV TORUŃ – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

13 10/2018 14:00 LZS ŚWIEDZIEBNIA – GWIAZDA IV TORUŃ

13 10/2018 14:00 LZS ŚWIEDZIEBNIA – NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE

13 10/2018 14:00 TKP ELANA III SA TORUŃ – LZS ŚWIEDZIEBNIA

13 10/2018 15:00 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA 3:0 GWIAZDA STAROGRÓD

13 10/2018 15:00 GOL I BRODNICA 12:0 UNIA I WĄBRZEŹNO

13 10/2018 15:00 GOL I BRODNICA 13:0 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

13 10/2018 15:00 GOL I BRODNICA 3:0 GWIAZDA STAROGRÓD

13 10/2018 15:00 OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA 2:1 UNIA I WĄBRZEŹNO

13 10/2018 15:00 UNIA I WĄBRZEŹNO 3:0 GWIAZDA STAROGRÓD

14 10/2018 10:00 SPARTA II BRODNICA – VICTORIA LISEWO

14 10/2018 10:00 SPARTA II BRODNICA – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

14 10/2018 10:00 VICTORIA LISEWO – UKS PŁUŻNICA

14 10/2018 10:00 VICTORIA LISEWO – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

14 10/2018 10:00 UKS PŁUŻNICA – MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

14 10/2018 10:00 SPARTA II BRODNICA – UKS PŁUŻNICA

14 10/2018 10:30 BRZÓZKI BRZOZOWO 4:3 GOL CHEŁMŻA

14 10/2018 10:30 BRZÓZKI BRZOZOWO 1:1 LZS BOBROWO

14 10/2018 10:30 GWIAZDA III TORUŃ 2:1 LZS BOBROWO

14 10/2018 10:30 GWIAZDA III TORUŃ 6:2 GOL CHEŁMŻA

14 10/2018 10:30 GWIAZDA III TORUŃ 3:1 BRZÓZKI BRZOZOWO

14 10/2018 10:30 LZS BOBROWO 10:0 GOL CHEŁMŻA

14 10/2018 10:30 LZS BOBROWO 10:0 GOL CHEŁMŻA

14 10/2018 10:30 LZS BOBROWO 10:0 GOL CHEŁMŻA