Tabela i Terminarz TORUŃ: E1 ORLIK GRUPA 3

11 05/2019 00:00
GOL CHEŁMŻA – POMORZANIN I TORUŃ

11 05/2019 00:00

WŁÓKNIARZ I TORUŃ – T A F II TORUŃ

11 05/201900:00
WŁÓKNIARZ I TORUŃ – FLISAK ZŁOTORIA

11 05/201900:00
F A TORUŃ – T A F II TORUŃ

11 05/2019 00:00
F A TORUŃ – FLISAK ZŁOTORIA

11 05/2019 00:00
FLISAK ZŁOTORIA – T A F II TORUŃ

11 05/2019 00:00
GOL CHEŁMŻA – D AP II TORUŃ

11
05/2019
00:00
GOL CHEŁMŻA – GWIAZDA IV TORUŃ

11
05/2019
00:00
D AP II TORUŃ – POMORZANIN I TORUŃ

11 05/2019 00:00
D AP II TORUŃ – GWIAZDA IV TORUŃ

11 05/2019 00:00
TKP ELANA III SA TORUŃ – POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE

11 05/2019 00:00
POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE – JSS III TORUŃ

11 05/2019 00:00
WISŁA II TORUŃ – VICTORIA LISEWO

11 05/2019 00:00
WISŁA II TORUŃ – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

11 05/2019 00:00
OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – VICTORIA LISEWO

11 05/2019 00:00
POMORZANIN I TORUŃ – GWIAZDA IV TORUŃ

11 05/2019 00:00
WOJOWNIK WABCZ – TKP ELANA III SA TORUŃ

11 05/2019 00:00
WOJOWNIK WABCZ – JSS III TORUŃ

11 05/2019 00:00
WOJOWNIK WABCZ – POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE

11 05/2019 00:00
WŁÓKNIARZ I TORUŃ – F A TORUŃ

11 05/2019 00:00
TKP ELANA III SA TORUŃ – JSS III TORUŃ

18 05/2019 00:00
WŁÓKNIARZ I TORUŃ – WOJOWNIK WABCZ

18 05/2019 00:00
GOL CHEŁMŻA – WOJOWNIK WABCZ

18 05/2019 00:00
GOL CHEŁMŻA – WISŁA II TORUŃ

18 05/2019 00:00
GWIAZDA IV TORUŃ – POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE

18 05/2019 00:00
TKP ELANA III SA TORUŃ – VICTORIA LISEWO

18 05/2019 00:00
FLISAK ZŁOTORIA – GWIAZDA IV TORUŃ

18 05/2019 00:00
FLISAK ZŁOTORIA – POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE

18 05/2019 00:00
F A TORUŃ – D AP II TORUŃ

18 05/2019 00:00
F A TORUŃ – TKP ELANA III SA TORUŃ

18 05/2019 00:00
F A TORUŃ – VICTORIA LISEWO

18 05/2019 00:00
GOL CHEŁMŻA – WŁÓKNIARZ I TORUŃ

18 05/2019 00:00
TKP ELANA III SA TORUŃ – D AP II TORUŃ

18 05/2019 00:00
VICTORIA LISEWO – D AP II TORUŃ

18 05/2019 00:00
T A F II TORUŃ – POMORZANIN I TORUŃ

18 05/2019 00:00
T A F II TORUŃ – JSS III TORUŃ

18 05/2019 00:00
T A F II TORUŃ – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

18 05/2019 00:00
POMORZANIN I TORUŃ – JSS III TORUŃ

18 05/2019 00:00
POMORZANIN I TORUŃ – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

18 05/2019 00:00
JSS III TORUŃ – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

18 05/2019 00:00
WŁÓKNIARZ I TORUŃ – WISŁA II TORUŃ

18 05/2019 00:00
WOJOWNIK WABCZ – WISŁA II TORUŃ

25 05/2019 00:00
POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE – GOL CHEŁMŻA

25 05/2019 00:00
OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE

25 05/2019 00:00
D AP II TORUŃ – WŁÓKNIARZ I TORUŃ

25 05/2019 00:00
WŁÓKNIARZ I TORUŃ – JSS III TORUŃ

25 05/2019 00:00
D AP II TORUŃ – JSS III TORUŃ

25 05/2019 00:00
TKP ELANA III SA TORUŃ – WISŁA II TORUŃ

25 05/2019 00:00
FLISAK ZŁOTORIA – WISŁA II TORUŃ

25 05/2019 00:00
FLISAK ZŁOTORIA – TKP ELANA III SA TORUŃ

25 05/2019 00:00
POMORZANIN I TORUŃ – WISŁA II TORUŃ

25 05/2019 00:00
POMORZANIN I TORUŃ – TKP ELANA III SA TORUŃ

25 05/2019 00:00
POMORZANIN I TORUŃ – FLISAK ZŁOTORIA

25 05/2019 00:00
WOJOWNIK WABCZ – VICTORIA LISEWO

25 05/2019 00:00
T A F II TORUŃ – VICTORIA LISEWO

25 05/2019 00:00
T A F II TORUŃ – WOJOWNIK WABCZ

25 05/2019 00:00
GWIAZDA IV TORUŃ – VICTORIA LISEWO

25 05/2019 00:00
GWIAZDA IV TORUŃ – WOJOWNIK WABCZ

25 05/2019 00:00
GWIAZDA IV TORUŃ – T A F II TORUŃ

25 05/2019 00:00
GOL CHEŁMŻA – F A TORUŃ

25 05/2019 00:00
F A TORUŃ – POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE

25 05/2019 00:00
OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – GOL CHEŁMŻA

25 05/2019 00:00
OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA – F A TORUŃ

01 06/2019 00:00
JSS III TORUŃ – WISŁA II TORUŃ

01 06/2019
00:00
JSS III TORUŃ – F A TORUŃ

01 06/2019 00:00
JSS III TORUŃ – GWIAZDA IV TORUŃ

01 06/2019 00:00
GWIAZDA IV TORUŃ – WISŁA II TORUŃ

01 06/2019 00:00
GWIAZDA IV TORUŃ – F A TORUŃ

01 06/2019 00:00
WISŁA II TORUŃ – F A TORUŃ

01 06/2019 00:00
VICTORIA LISEWO – WŁÓKNIARZ I TORUŃ

01 06/2019 00:00
WŁÓKNIARZ I TORUŃ – POMORZANIN I TORUŃ

01 06/2019 00:00
TKP ELANA III SA TORUŃ – GOL CHEŁMŻA

01 06/2019 00:00
TKP ELANA III SA TORUŃ – T A F II TORUŃ

01 06/2019 00:00
T A F II TORUŃ – GOL CHEŁMŻA

01 06/2019 00:00
WOJOWNIK WABCZ – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

01 06/2019 00:00
WOJOWNIK WABCZ – D AP II TORUŃ

01 06/2019 00:00
WOJOWNIK WABCZ – FLISAK ZŁOTORIA

01 06/2019 00:00
D AP II TORUŃ – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

01 06/2019 00:00
D AP II TORUŃ – FLISAK ZŁOTORIA

01 06/2019 00:00
FLISAK ZŁOTORIA – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

01 06/2019 00:00
VICTORIA LISEWO – POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE

01 06/2019 00:00
VICTORIA LISEWO – POMORZANIN I TORUŃ

01 06/2019 00:00
WŁÓKNIARZ I TORUŃ – POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE

01 06/2019 00:00
POMORZANIN I TORUŃ – POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE

08 06/2019 00:00
WŁÓKNIARZ I TORUŃ – TKP ELANA III SA TORUŃ

08 06/2019 00:00
FLISAK ZŁOTOIA – VICTORIA LISEWO

08 06/2019 00:00
WŁÓKNIARZ I TORUŃ – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

08 06/2019 00:00
GOL CHEŁMŻA – VICTORIA LISEWO

08 06/2019 00:00
GWIAZDA IV TORUŃ – TKP ELANA III SA TORUŃ

08 06/2019 00:00
GWIAZDA IV TORUŃ – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

08 06/2019 00:00
TKP ELANA III SA TORUŃ – OLIMPIA III GRUDZIĄDZ SA

08 06/2019 00:00
D AP II TORUŃ – WISŁA II TORUŃ

08 06/2019 00:00
JSS III TORUŃ – VICTORIA LISEWO

08 06/2019 00:00
JSS III TORUŃ – GOL CHEŁMŻA

08 06/2019 00:00
FLISAK ZŁOTORIA – GOL CHEŁMŻA

08 06/2019 00:00
JSS III TORUŃ – FLISAK ZŁOTORIA

08 06/2019 00:00
F A TORUŃ – POMORZANIN I TORUŃ

08 06/2019 00:00
F A TORUŃ – GWIAZDA IV TORUŃ

08 06/2019 00:00
POMORZANIN I TORUŃ – GWIAZDA IV TORUŃ

08 06/2019 00:00
POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE – WISŁA II TORUŃ

08 06/2019 00:00
POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE – D AP II TORUŃ

08 06/2019
00:00
POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE – T A F II TORUŃ

08 06/2019
00:00
T A F II TORUŃ – D AP II TORUŃ

08 06/2019
00:00
T A F II TORUŃ – WISŁA II TORUŃ

08 06/2019
00:00
WŁÓKNIARZ I TORUŃ – GWIAZDA IV TORUŃ