Tabela i Terminarz TORUŃ: E1 ORLIK GRUPA 3

22 09/2018 10:00 GWIAZDA II TORUŃ 3:2 GKS BŁĘKITNI PODWIESK

22 09/2018 10:00 GWIAZDA II TORUŃ 0:15 GOL BRODNICA

22 09/2018 14:00 JSS IITORUŃ 3:0 CHEŁMINIANKA I CHEŁMNO

22 09/2018 14:00 JSS IITORUŃ 1:0 WOJOWNIK WABCZ

22 09/2018 14:00 CHEŁMINIANKA I CHEŁMNO 0:3 WOJOWNIK WABCZ

23 09/2018 09:30 OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA 3:0 CYKLON II KOŃCZEWICE

23 09/2018 10:00 OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA 2:0 SPARTA WEST BRODNICA

23 09/2018 10:00 TKP ELANA II SA TORUŃ 3:0 STAL GRUDZIĄDZ

23 09/2018 10:00 TKP ELANA II SA TORUŃ 5:1 PIAST ŁASIN

23 09/2018 10:00 TKP ELANA II SA TORUŃ 0:6 UNIA WĄBRZEŹNO

23 09/2018 10:00 PIAST ŁASIN 3:0 STAL GRUDZIĄDZ

23 09/2018 10:00 PIAST ŁASIN 0:3 UNIA WĄBRZEŹNO

23 09/2018 10:00 UNIA WĄBRZEŹNO 3:0 STAL GRUDZIĄDZ

23 09/2018 10:00 SPARTA WEST BRODNICA 5:2 CYKLON II KOŃCZEWICE

29 09/2018 10:00 TKP ELANA II SA TORUŃ – WOJOWNIK WABCZ

29 09/2018 10:00 CHEŁMINIANKA I CHEŁMNO 0:8 SPARTA WEST BRODNICA

29 09/2018 10:00 POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE 0:7 SPARTA WEST BRODNICA

29 09/2018 10:00 POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE 1:2 CHEŁMINIANKA I CHEŁMNO

29 09/2018 10:00 UNIA WĄBRZEŹNO 4:1 SPARTA WEST BRODNICA

29 09/2018 10:00 UNIA WĄBRZEŹNO 11:0 CHEŁMINIANKA I CHEŁMNO

29 09/2018 10:00 UNIA WĄBRZEŹNO 8:0 POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE

29 09/2018 10:00 GKS BŁĘKITNI PODWIESK – TKP ELANA II SA TORUŃ

29 09/2018 10:00 GKS BŁĘKITNI PODWIESK – TKP ELANA II SA TORUŃ

29 09/2018 10:00 GKS BŁĘKITNI PODWIESK – WOJOWNIK WABCZ

29 09/2018 10:00 GKS BŁĘKITNI PODWIESK – WOJOWNIK WABCZ

29 09/2018 10:00 GKS BŁĘKITNI PODWIESK – CYKLON II KOŃCZEWICE

29 09/2018 10:00 GKS BŁĘKITNI PODWIESK – CYKLON II KOŃCZEWICE

29 09/2018 10:00 TKP ELANA II SA TORUŃ – CYKLON II KOŃCZEWICE

29 09/2018 10:00 CYKLON II KOŃCZEWICE – WOJOWNIK WABCZ

29 09/2018 14:30 PIAST ŁASIN 3:0 JSS IITORUŃ

29 09/2018 14:30 GOL BRODNICA 15:0 JSS IITORUŃ

29 09/2018 14:30 JSS IITORUŃ 3:3 OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA

29 09/2018 14:30 GOL BRODNICA 6:0 OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA

29 09/2018 14:30 PIAST ŁASIN 0:7 GOL BRODNICA

29 09/201814:30 PIAST ŁASIN 4:2 OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA

29 09/2018 00:00 STAL GRUDZIĄDZ – GWIAZDA II TORUŃ

06 10/2018 10:00 POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE 2:0 CYKLON II KOŃCZEWIC

06 10/2018 10:00 POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE 3:0 STAL GRUDZIĄDZ

06 10/2018 10:00 CYKLON II KOŃCZEWICE 3:0 STAL GRUDZIĄDZ

06 10/2018 10:00 POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE 2:0 JSS IITORUŃ

06 10/2018 10:00 CYKLON II KOŃCZEWICE 2:1 JSS IITORUŃ

06 10/2018 10:00 TKP ELANA II SA TORUŃ – GOL BRODNICA

06 10/2018 10:00 CHEŁMINIANKA I CHEŁMNO – TKP ELANA II SA TORUŃ

06 10/2018 10:00 JSS IITORUŃ 3:0 STAL GRUDZIĄDZ

06 10/2018 10:00 SPARTA WEST BRODNICA – PIAST ŁASIN

06 10/2018 10:00 SPARTA WEST BRODNICA – GKS BŁĘKITNI PODWIESK

06 10/2018 10:00 GKS BŁĘKITNI PODWIESK – PIAST ŁASIN

06 10/2018 10:00 GWIAZDA II TORUŃ 1:5 UNIA WĄBRZEŹNO

06 10/2018 10:00 GWIAZDA II TORUŃ 1:1 WOJOWNIK WABCZ

06 10/2018 10:00 GWIAZDA II TORUŃ 1:5 OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA

06 10/2018 10:00 OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA 3:1 WOJOWNIK WABCZ

06 10/2018 10:00 OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA 1:6 UNIA WĄBRZEŹNO

06 10/2018 10:00 UNIA WĄBRZEŹNO 11:2 WOJOWNIK WABCZ

06 10/2018 10:00 CHEŁMINIANKA I CHEŁMNO – GOL BRODNICA

06 10/2018 10:00 GKS BŁĘKITNI PODWIESK – PIAST ŁASIN

13 10/2018 10:00 GKS BŁĘKITNI PODWIESK – UNIA WĄBRZEŹNO

13 10/2018 10:00 CYKLON II KOŃCZEWICE – GWIAZDA II TORUŃ

13 10/2018 10:00 GWIAZDA II TORUŃ – PIAST ŁASIN

13 10/2018 10:00 CHEŁMINIANKA I CHEŁMNO – PIAST ŁASIN

13 10/2018 10:00 CYKLON II KOŃCZEWICE – PIAST ŁASIN

13 10/2018 10:00 JSS IITORUŃ – UNIA WĄBRZEŹNO

13 10/2018 10:00 TKP ELANA II SA TORUŃ 4:4 POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE

13 10/2018 10:00 GWIAZDA II TORUŃ – CHEŁMINIANKA I CHEŁMNO

13 10/2018 10:00 OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA 2:5 TKP ELANA II SA TORUŃ

13 10/2018 10:00 CYKLON II KOŃCZEWICE – CHEŁMINIANKA I CHEŁMNO

13 10/2018 10:00 JSS IITORUŃ – GKS BŁĘKITNI PODWIESK

13 10/2018 10:00 OLIMPIA II GRUDZIĄDZ SA 2:0 POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKIE

13 10/2018 10:00 GKS BŁĘKITNI PODWIESK – UNIA WĄBRZEŹNO

14 10/2018 14:00 GOL BRODNICA – SPARTA WEST BRODNICA

14 10/2018 14:00 STAL GRUDZIĄDZ – WOJOWNIK WABCZ

14 10/2018 14:00 STAL GRUDZIĄDZ – SPARTA WEST BRODNICA

14 10/2018 14:00 SPARTA WEST BRODNICA – WOJOWNIK WABCZ

14 10/2018 14:00 GOL BRODNICA – STAL GRUDZIĄDZ

14 10/2018 14:00 GOL BRODNICA – WOJOWNIK WABCZ