KOLEJNA FIRMA Z REGIONU POMAGA ELANIE. MAT-BUD wsparł ŻÓŁTO-NIEBIESKICH

Firma Mat-Bud dołączyła do grona sponsorów TKP Elana S.A. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAT-BUD powstało w 1998 roku. Firma specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów budowlanych. Zatrudnia 183 pracowników.

MAT-BUD posiada swoją misję, w której hurtownia nie może być już tylko magazynem produktów, a powinna być źródłem inspiracji. Ich pełna oferta niezbędnych materiałów pozwoli wykonać budowę na każdym etapie: od fundamentów, przez ściany, dach i wykończenie wnętrza, aż po zagospodarowanie terenu.

W stałej sprzedaży firm posiada min. materiały ścienne, materiały wykończeniowe, materiały termoizolacyjne i izolacyjne, artykuły instalacyjne, akcesoria do pomp ciepła i systemów solarnych, systemy sufitowe, profesjonalne narzędzia budowlane, w tym elektronarzędzia i rusztowania, kompletne więźby dachowe, drewno konstrukcyjne, tarcicę, podbitki, materiały do zagospodarowania terenu, jak kostki betonowe i ogrodzenia a także najwyższej jakości beton oraz prefabrykaty betonowe z własnej betoniarni, farby i tynki kolorowe w oparciu o mieszanki producentów, BAUMIT, KREISEL i ALPOL.

Toruńską firmę wyróżnia indywidualne podejście do problemów klienta oraz profesjonalne doradztwo doświadczonych przedstawicieli handlowych!

MAT-BUD potencjalny klient znajdzie w kilku miejscowościach: w Rozgartach, Starym Toruniu, Złejwsi Małej, Bydgoszczy, Grudziądzu, Gdyni, Kowalu, Łodzi, oraz Włocławku, betoniarnia w Złejwsi Małej i w Bydgoszczy, a także żwirownia znajdująca się w Pędzewie zapewniająca sprawną dostawę towaru. 

Dziękujemy za okazane zaufanie oraz życzymy (sobie i wam) owocnej współpracy.