Nasz nowy partner: Premium Leasing

Nowym partnerem TKP Elana S.A. została firma Premium Leasing. Kibice żółto-niebieskich powinni zainteresować się naszym nowy partnerem jeśli twierdząco odpowiadają na poniższe pytania:

 

Zastanawiasz się nad nową inwestycją w Twojej firmie?

Chcesz kupić nowy lub używany samochód, wózek widłowy, maszynę?

Nie chcesz wydawać gotówki na zakup?

Mamy dla Ciebie sprawdzone i szybkie rozwiązanie https://PremiumLeasing24.pl/

https://www.facebook.com/PremiumLeasing24/

 

Premium Leasing to niezależna firma brokerska, świadczącą usługi z zakresu finansowania, zawierania umów leasingu i kredytu.

Jak sami o sobie piszą:

Doradzamy, pomagamy osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom w rozwoju ich działalności. Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i profesjonaliści w każdym calu. Wybieramy najkorzystniejsze oferty na rynku, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe. Szczegółowa znajomość kryteriów, jakie stosują banki przy rozpatrywaniu wniosków, pozwala nam skutecznie dobierać optymalne oferty, nawet przy najbardziej nietypowych przedmiotach leasingu i sytuacjach biznesowych. Oferujemy profesjonalne i rzetelne doradztwo w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych. By zaoszczędzić Państwa czas, wspólnie wypełniamy wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków i rejestrujemy samochody.

Na bieżąco pogłębiamy swoją wiedzę z zakresu leasingu i kredytu na rynku. Jeżeli pojawiają się nowe oferty lub promocje, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania i zbierania informacji. Jesteśmy w stałym kontakcie z usługobiorcami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy. Szanujemy czas naszych klientów – dojedziemy do dowolnego miejsca w Polsce.

Pracujemy w imieniu i na rzecz naszych klientów!