Winter Cup w Gnieźnie udany dla ekipy ’08

W miniony weekend zespól rocznika 2008 trenera Krzysztofa Jaroszewskiego wziął udział w dwudniowym ogólnopolskim turnieju Gniezno Winter Cup 2018. Nasza drużyna wystartowała wraz z trzynastoma innymi ekipami z Polski. W całym turnieju odnieśliśmy 3 porażki , 6 zwycięstw i 1 remis. Ulegliśmy tylko dwóm zespołom FASE Szczecin i Football Academy Leszno. Pozwoliło nam to na zajęcie czwartego miejsca w turnieju.

Jestem bardzo zadowolony z postawy moich podopiecznych. Pokazali charakter , zaangażowanie i wolę walki. Z meczu na mecz pokazywali coraz to więcej swoich umiejętności. Bardzo cieszy mnie postawa tych młodych zawodników – skomentował po turnieju trener Jaroszewski.

Warto zaznaczyć,  że naszą drużynę reprezentowało 9 zawodników w tym dwie dziewczynki, a nasz bramkarz Jakub Sobczak zdobył statuetkę najlepszego bramkarza turnieju.

Pełny skład Elany ’08 podczas Winter Cup 2018: Jakub Sobczak,  Bartosz Michałkiewicz,  Emil Siminiak,  Maksymilian Wyrwicki,  Adam Lewandowski,  Filip Kosiarski,  Lena Figura,  Aleksandra Figura,  Miłosz Łydziński. 

W turnieju udział wzięły drużyny:
🥇 FASE I Szczecin
🥈 FASE II Szczecin
🥉 Football Academy Leszno
UKS Unia Białogard, ELANA Toruń, Młoda GKSA, Akademia Piłkarska ELPA Święciechowa, Uczniowski Klub Sportowy Śrem, Akademia Piłkarska Calcio Wągrowiec, Nielba Wągrowiec 2008, WULKS Korona Wschowa 2008, Junak Warszawa, Szkoła Futbolu Gniezno, Szkółka Piłkarska Dla Dzieci GOOOL