Z 0-2 do 5-2. Piękny pościg Elany U-18

W sobotę swój kolejny mecz kontrolny zagrała Elana U18. W spotkaniu rozegranym na boisku przy ul. Przy Skarpie Elana pokonała rówieśników z Wisły Płock 5-2, choć podopieczni Jarosława Białka przegrywali już 0-2. Z świetnej strony pokazał się Dominik Kowalski, który strzelił hat-tricka. Po jednej bramce dołożyli Nicolas Kankowski i Marcel Żuławski (z karnego).

Przewaga Elany uwidoczniła się przede wszystkim w drugiej połowie spotkania. Wówczas Wiślacy nie byli w stanie przedostać się w pole karne Kamila Dziwulskiego, a nasza drużyna pod drugą bramką czyniła to z dużą łatwością, czego dowodem są 3 strzelone bramki w drugich 45 minutach. Martwić może jedynie kontuzja Mikołaja Sękowskiego, której nasz stoper nabawił się w trakcie spotkania.