Robota wykonana. Rezerwy z 3 punktami

Swoje zadanie w sobotnie popołudnie wykonały rezerwy Elany. W 19. kolejce A-Klasy żółto-niebiescy pewnie pokonali Zamek Zamek Bierzgłowski 9-0. 

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mateusz Stryjewski (cztery), Damian Lenkiewicz (dwie) oraz Kacper Jóźwicki, Daniel Ciechański i Mikołaj Góralski (po jednej).

Nasz zespół wyszedł na to spotkanie w składzie: Nowak, Rudnik, Urbański, Morkowski, Dobosz, Jóźwicki, Jóźwicki, Lenkiewicz, Zagórski, Stryjewski, Ciechański

W dalszej części gry szansę występu dostali także: Dzikowski, Kacperski, Góralski i Banach

Zwłaszcza wejście w drugiej połowie Mikołaja Góralskiego mogło się podobać. Przebojowy skrzydłowy strzelił bramkę, a mógł dołożyć co najmniej jedną więcej. Spotkanie rozegrane w Zamku Bierzgłowskim zgromadziło liczną miejscową widownię, która żywiołowo reagowała na boiskowe poczynania obu ekip. Zamek był wyraźnie słabszy, ale na tle wielu zawodników z kadry pierwszego zespołu Elany zaprezentował się nieźle, a Michał Nowak kilka razy był zatrudniony i zmuszony do interwencji.

Na uwagę zasługuje również występ Mateusza Stryjewskiego, strzelca 4 bramek. Swoje pierwsze 90 minut w tym roku rozegrał Patryk Urbański.