BUD-POL sponsorem Elany

W walce o najwyższe cele wspierać będzie nas firma PHU BUD-POL Mariusz Sulecki, posiadająca swoją siedzibę w Toruniu. BUD-POL został sponsorem naszego klubu. Dziękujemy za okazane wsparcie i mamy nadzieję, że wspólnymi siłami będziemy budować Elanę. 

My informujemy, że Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BUD-POL Mariusz Sulecki działa na rynku od 2011 r. Jest to firma usługowa specjalizująca się w budowie dachów oraz wszelkich ich remontach jak i pracach wykończeniowych wnętrz. 

Jak sami o sobie piszą:

Zajmujemy się również wykończeniami wnętrz, adaptacją poddaszy na pomieszczenia użytkowe. Przeprowadzamy remonty pomieszczeń mieszkalnych, usługowych, biurowych czy magazynowych, jak i użytkowych takich jak sklepy, restauracje, bary, wszelkiego rodzaju zakłady usługowe.

 

Firma charakteryzuje się tym że działa wyłącznie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a oferta głównie skierowana jest do sektora publicznego (urzędy miasta, starostwa powiatowe, urzędy gminy), spółdzielni, wspólnot, zarządców nieruchomości, osób prywatnych.