Nowe umowy sponsorskie z klubem

W gronie sponsorów Toruńskiego Klubu Piłkarskiego Elana S.A. na nowy sezon rozgrywkowy pozostaną firmy Bud-Tech, J.M. Trade i Experts (wcześniej znana jako PDE).

Bud-Tech to przedsiębiorstwo inwestycyjne „Bud-Tech” działające od 1990 roku. Obecnie firma zajmuje się wykonywaniem inwestycji budowlanych:

– mieszkaniowych,
– obiektów użyteczności publicznej,
– obiektów nietypowych.

Firma współpracuje z takimi inwestorami jak: Młodzieżową Spółdzielnią Mieszkaniową w Toruniu, Spółdzielnią Mieszkaniową „Kopernik”, Urzędem Miasta Torunia oraz prywatnymi inwestorami. Bud-Tech zarządza także kilkunastoma wspólnotami mieszkaniowymi.

JM Trade 

Przez ostatnich kilka lat firma ta obecna była na rynkach Czech, Polski, Słowacji i Węgier najpierw jako agent handlowy INDORAMY, następnie jako partner INTERMARC BV – dystrybutora polimeru EKOPET wytwarzanego w Kaliningradzie, a od połowy 2012 roku oficjalny i wyłączny broker  OCTAL PETROCHEMICAL FZC LLC z Omanu, należącego do światowej czołówki wytwórców polimeru butelkowego PET. Praca z tak wymagającym partnerami, stawiała przed nią duże wyzwania, którym starała się sprostać, gwarantując swoim partnerom profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług. Poza dystrybucją PET, firma ta zajmuje się handlem poliolefinami PP, HDPE, LDPE i LLDPE, recyklingiem PET i  pośrednictwem w handlu zagranicznym. 
 
J.M. Trade współpracuje z firmami z odległych krajów azjatyckich, takich jak Chiny, Indie, Iran i Pakistan. Pomaga kupić poszukiwany surowiec, sprzeda także produkowane przez Państwa wyroby i maszyny.
 
Experts z kolei to firma, w której pracują eksperci zarówno w kwestiach sprzedażowych jak i energetycznych. Zespół Experts tworzą osoby ambitne, najlepsze w branży, dla których sprzedaż nie ma tajemnic i nie zna granic. Dzięki temu firma jest w stanie zaoferować unikalne na rynku, kompleksowe usługi dla, być może, twojego biznesu.