DOMOWA POTYCZKA W ŚRODKU TYGODNIA

Po udanym meczu z Górnikiem Łęczna naszych piłkarzy czeka starcie ze Skrą Częstochowa. Mecz odbędzie się w środę o 17:00 i będzie drugim z trzech meczów rozegranych od niedzieli 17 sierpnia do soboty 24 sierpnia. Skra podobnie jak Elana w swoim ostatnim spotkaniu przełamała serię porażek. Żółto-niebiescy pokonali 3:1 Górnika Łęczna, a Częstochowianie zdobyli swoje pierwsze punkty w tym sezonie pokonując beniaminka z Polkowic po trafieniu Damiana Niedojada w końcówce spotkania.

Piłkarze Ariela Jakubowskiego z pewnością będą chcieli nawiązać do zeszłego sezony kiedy to Skrę pokonali dwukrotnie, ponadto zespół spod Jasnej Góry nie należy do najgroźniejszych na wyjazdach. W poprzedniej kampanii tylko z 3 stadionów wrócił do Częstochowy z kompletem punktów, w obecnych rozgrywkach nie wywiózł jeszcze nawet remisu. Elana z kolei musi zacząć budować twierdzę na stadionie przy ul. Bema jeśli chce walczyć o czołowe lokaty w lidze. Dlatego wszyscy kibice oczekują postawy zespołu jak z meczu z Bytovią, a nikt nie chce oglądać powtórki z meczu z Olimpią Elbląg.

Wciąż pod znakiem zapytania stoją występy na boisku kontuzjowanych w ostatnim czasie Filipa Kozłowskiego, Kordiana Górki i Damiana Zagórskiego. Kozłowski i Zagórski trenują razem z kolegami, ale ich ewentualny występ będzie uzależniony także od opinii medyków. 

Pomimo środowego terminu piłkarze liczą na głośny doping i wsparcie. Wszystkie mecze są tak samo ważne, dlatego zachęcamy do odwiedzin stadionu. Początek meczu o 17.00, a bilet w przedsprzedaży będą nabycia już we wtorek (16.00-19.00). W środę kasy otwarte od 14.00.