Transmisja meczu Elana – Skra Częstochowa

W nowym sezonie II ligi Elana będzie współpracować w zakresie transmisji z meczów z Telewizją Toruń. Mecze domowe będzie można (podobnie jak w poprzednim sezonie) wykupić na stronie tvcom.pl. Za sygnał odpowiedzialna będzie własnie TV Toruń. UWAGA! Dzień po każdym meczu domowy widzowie TV Toruń będą mogli obejrzeć retransmisję danego spotkania.

Spotkanie 3. kolejki II ligi pomiędzy Elaną a Skrą Częstochowa możesz wykupić w tvcom.pl. Koszt transmisji 12 zł.

Transmisja meczu Elana – Skra Częstochowa do wykupienia pod linkiem ➡️ https://bit.ly/2KS2NJ7

Początek zawodów od 17.00 21 sierpnia. Transmisja rozpocznie się 10 minut wcześniej.

Dla wszystkich chcących wykupić transmisję internetową poniżej przedstawiamy INSTRUKCJĘ WYKUPIENIA TRANSMISJI.

Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie tvcom.pl

Aby wykupić transmisję musisz być zarejestrowany w serwisie tvcom.pl. Jeśli jesteś już zarejestrowany musisz się zalogować do swojego profilu podając login i hasło które użyłeś przy rejestracji. Rejestracja w serwisie jest prosta i poza podaniem loginu i hasła nie wymaga niczego więcej. Cała procedura rejestracji trwa niespełna minutę. 

Wybierz mecz, który chcesz wykupić

Po zalogowaniu musisz przejść do okna z meczem, który chcesz obejrzeć. Najlepiej skorzystać z zakładki „Piłka nożna 2. liga” na górze strony i poszukać meczu, który nas interesuje lub znaleźć bezpośredni link do okna z transmisją meczu Elany na elanatorun.com, lub na Facebooku Elany. Taki link jest najczęściej zamieszczany dzień lub dwa przed nadchodzącym meczem. Kiedy już znajdziesz się w odpowiednim oknie ukaże się informacja o płatnej transmisji. Kliknij na logotypy Visa Electron, Maestro, MasterCard i Visa.

Zapłać

Zostaniesz przekierowany na stronę płatności. Wybierz swój bank i zapłać 12 zł za transmisję. Transakcja nie różni się od tych, które możemy spotkać na innych stronach z płatnościami online, np. na allegro.pl. Po potwierdzeniu przelewu automatycznie zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę tvcom.pl do zakładki ze swoimi wykupionymi transmisjami.

Ciesz się meczem

Transmisja, którą właśnie wykupiłeś będzie w zakładce „zakupione transmisje”. Kliknij w nią. Zobaczysz, że pojawiło się okno transmisji. Od twojej zapłaty nie minęła nawet minuta a już możesz cieszyć się meczem! Transmisja bezpośrednio ze stadionu rozpoczyna się zwykle na kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.