Derby dla JSS ’06

W sobotę 2 listopada Elana ’06 rozegrała mecz derbowy z JJS Toruń. Niestety nie będziemy mile wspominać tego spotkania. Chociaż początek spotkania nie zapowiadał tego. Elana lepiej rozpoczęła spotkanie strzelając szybko gola  po błędzie bramkarza gości, który wpuścił 30 m strzał z rzutu wolnego. Sytuacja podrażniła przeciwnika. Huraganowe ataki doprowadziły do zdobycia 2 bramek i to przeciwnicy wyszli na prowadzenie. W pierwszej połowie jeszcze udało się nam wyrównać, ale przed przerwą JSS znów wyszedł na prowadzenie.

Zaraz po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę bardziej aktywni byli nasi zawodnicy i po 4. minutach gry wyrównali wynik spotkania. Niestety tylko na tyle było stać naszą drużynę. Od tego momentu JSS dyktowało warunki na boisku aplikując nam jeszcze 4 bramki. Mecz kończymy srogą lekcją pokory. Zawodnicy JSS wczoraj byli lepsi w każdym elemencie gry i pokazali nam miejsce w szeregu umacniając się na pozycji lidera, tracąc w 13 kolejkach tylko 2 pkt. (remis z Elaną w pierwszym meczu)

Przed nami już ostatnia kolejka ligowych zmagań i szybka możliwość podniesienia morali drużyny. W sobotę 9 listopada na własnym boisku zagramy z Olimpia Grudziądz (godz.10.00).