Festyn Rodzinny Przedszkolaka przenosi się do Górska. Zapraszamy!

W dniu 23 listopada 2019 r. (sobota) w godzinach 9:00 – 12:00 Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku wraz z Młodzieżową Akademią Footballu Elana Toruń organizuje imprezę o zasięgu lokalnym pt. Festyn rodzinny przedszkolaka oraz II Dzień sportu i zdrowego odżywiania.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu Sport dla wszystkich oraz Gminę Miasta Toruń w ramach projektu Przedszkola Elany.

W imprezie tej wezmą udział uczniowie szkoły oraz oddziałów przedszkolnych, absolwenci, harcerze, rodzice, pracownicy Szkoły Podstawowej w Górsku, a także zaproszeni goście i organizacje, z którymi szkoła współpracuje od wielu lat.

W ramach naszych działań zaplanowane zostały m.in. Testy piłkarskie dla każdego na podstawie testów PZPN; talentiada – forma szybkich minimeczów 2×2 na małe bramki na 4-6 na miniboiskach jednocześnie; dmuchańce – animacje na dmuchańcach – zabawa dla najmłodszych, malowanie twarzy – klubowi animatorzy będą z uczestnikami imprezy wchodzili w rożnego rodzaju interakcje.