Transmisja meczu Gryf – Elana

Spotkanie 17. kolejki II ligi pomiędzy Gryfem Wejherowo a Elaną możesz wykupić w tvcom.pl. Koszt transmisji 12 zł.

Transmisja meczu Gryf Wejherowo – Elana do wykupienia pod linkiem ➡️ https://bit.ly/2K4lcmg

Początek zawodów od 13.00 10 listopada. Transmisja rozpocznie się 10 minut wcześniej.

Dla wszystkich chcących wykupić transmisję internetową poniżej przedstawiamy INSTRUKCJĘ WYKUPIENIA TRANSMISJI.

Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie tvcom.pl

Aby wykupić transmisję musisz być zarejestrowany w serwisie tvcom.pl. Jeśli jesteś już zarejestrowany musisz się zalogować do swojego profilu podając login i hasło które użyłeś przy rejestracji. Rejestracja w serwisie jest prosta i poza podaniem loginu i hasła nie wymaga niczego więcej. Cała procedura rejestracji trwa niespełna minutę. 

Wybierz mecz, który chcesz wykupić

Po zalogowaniu musisz przejść do okna z meczem, który chcesz obejrzeć. Najlepiej skorzystać z zakładki „Piłka nożna 2. liga” na górze strony i poszukać meczu, który nas interesuje lub znaleźć bezpośredni link do okna z transmisją meczu Elany na elanatorun.com, lub na Facebooku Elany. Taki link jest najczęściej zamieszczany dzień lub dwa przed nadchodzącym meczem. Kiedy już znajdziesz się w odpowiednim oknie ukaże się informacja o płatnej transmisji. Kliknij na logotypy Visa Electron, Maestro, MasterCard i Visa.

Zapłać

Zostaniesz przekierowany na stronę płatności. Wybierz swój bank i zapłać 12 zł za transmisję. Transakcja nie różni się od tych, które możemy spotkać na innych stronach z płatnościami online, np. na allegro.pl. Po potwierdzeniu przelewu automatycznie zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę tvcom.pl do zakładki ze swoimi wykupionymi transmisjami.

Ciesz się meczem

Transmisja, którą właśnie wykupiłeś będzie w zakładce „zakupione transmisje”. Kliknij w nią. Zobaczysz, że pojawiło się okno transmisji. Od twojej zapłaty nie minęła nawet minuta a już możesz cieszyć się meczem! Transmisja bezpośrednio ze stadionu rozpoczyna się zwykle na kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.