Lekcja od Polonii

Bolesnej porażki doznała Elana w niedzielę 6 września. Nasza drużyna przegrała aż 1-4 z Polonią Środa Wielkopolska, która po tym spotkaniu objęła pozycję lidera rozgrywek.

Elana na początku meczu posiadała przewagę w posiadaniu piłki, ale to goście strzelali bramki. Po 25. minutach było już 0-3 i nawet minutę później strzelona bramka przez Mariusza Kryszaka nie pozostawiała większych złudzeń. Elana to spotkanie przegrała już po niespełna pół godzinie meczu. Jeszcze przed przerwą goście strzelili czwartą bramkę.

Druga połowa spotkanie nie przejdzie do historii toruńskiej piłki. Oba zespoły próbowały swoich sił, ale pozostawały w klinczu. Polonia miała korzystny wynik i umiejętnie broniła go do końca spotkania.

W sobotę 12 września zostaną rozegrane derby Torunia. Naszym rywalem będzie Pomorzanin, a żółto-niebiescy wystąpią na Stadionie Miejskim w Toruniu w roli gości.