Pierwszy sparing na plus

Wygrywamy z Widzewem Łódź w meczu kontrolnym rozegranym w Łodzi . Bramki dla żółto-niebieskich zdobyli Matus Marcin i Hubert Antkowiak a dla Widzewa

Elana grała w następującym składzie (I połowa): Dawid Kuchnicki, Damian Lenkiewicz, zawodnik testowany, Esteban, Jakub Pawlicki, Jose Fernandez, Filip Wieńczek, Miłosz Szczyrba, Sergio Camacho, Marcin Matus, Hubert Antkowiak.

(II połowa): Artur Haluch – Igor Lubowicz, zawodnik testowany, Jakub Świeciński, Maksym Niemiec, Kacper Jóźwicki, Damian Zagórski, Dominik Pisarek, Wojciech Pisarek, Dominik Stupienko, Sebastian Rak.

W pierwszej połowie nie trzeba było czekać długo na bramkę gdyż już 4 minucie po szybkiej kontrze lewą stroną Marcin który silnym płaskim strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Kolejną bramkę zdobył Antkowiak który pewnie wykorzystał podyktowany rzut karny po zagraniu piłki ręka przez zawodnika gospodarzy było już 0:2 dla Elany.

W drugiej połowie spotkania padła już tylko jedna bramka kontaktowa dla Widzewa, po faulu w polu karnym jedenastke wykorzystał Bartłomiej Poczobut.