Kolejny sparing na plus

W sobotę podopieczni trenera Kalkowskiego wygrali spotkanie z Ursusem Warszawa 1:0 po bramce Sebastiana Raka w ostatniej minucie spotkania.

Spotkanie pomiędzy drużynami było bardzo wyrównane. Większą część czasu gra toczyła się w środku boiska. Na uwagę na pewno zasługuje fakt niewykorzystanego karnego przez Kacpra Jóźwickiego i nieuznana bramka ze spalonego żółto-niebieskich. W pomeczowej rozmowie trener Kalkowski powiedział:

Dominik Kosobucki/elanatorun.com: Trenerze wygrana w końcówce, jak ocenia Pan całe spotkanie?

2 połowa w naszym wykonaniu na pewno dużo lepsza niż pierwsza, zawodnicy którzy chodzili na zmiany pokazali charakter i to że, rywalizacja na pewno jeszcze się nie zakończyła i z tego powodu ja się bardzo cieszę.

Niewykorzystany kolejny rzut karny Kacpra Jóźwickiego może na pewno martwić.

To jest jego 2 rzut karny, śmiejemy się tutaj że Kacper jest w kolejce do karnego za kierowcą autobusu, za mną i za Panem też.

Jak trener ocenia grę naszych zawodników ?

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a w drugiej połowie wyglądaliśmy dużo lepiej od Ursusa.

Został ostatni tydzień przygotowań który zostanie zakończony sparingiem, jak trener ocenia naszą gotowość do rundy wiosennej?

Co ja mogę oceniać że, jest super lub nie. Najważniejszy dla nas jest mecz w Przodkowie by wygrać plus kolejne 3 kolejki by być w pierwszej ósemce to o co w tym roku walczymy i zobaczymy bo wszystko zweryfikuje liga.