Sobota w Przodkowie

 

Już dzisiaj żółto-niebiescy wybiorą się do Przodkowa na 2 mecz grupy mistrzowskiej, by tam zawalczyć o pełną pulę punktów.

Sobotnie spotkanie GKS Przodkowo zapowiada się na jedno z bardziej interesujących, po pierwsze będzie to mecz między sąsiednimy w tabeli drużynami, Przodkowo zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 38 punktów natomiast Elana 6 miejsce z liczbą 36 oczek. Po drugie w pierwszym ligowym meczu w tym roku przed podzialem na grupy żółto-niebiescy wygrali 2:1 po bramce w 85 minucie Jakuba Świecińskiego, więc na pewno GKS będzie chciał się zrewanżować za porażkę. Dla Trenera Macieja Kalkowskiego bedzię to kolejna okazja do sprawdzenia młodych zawodników i pozostałych pod względem przyszłego sezonu.

W spotkaniach inaugurujących zmagania w grupie mistrzowskiej, które odbyły się w środę 7 kwietnia Elana Toruń uległa na własnym boisku KP Starogard Gdańskiego 0:1 po bramce Roberta Wesołowskiego, natomiast GKS Przodkowo zwyciężyło na wyjezdzie gdzie ich przeciwnikiem była Polonia Środa Wielkopolska 1:0 po bramce samobójczej Przemysława Frąckowiaka.

Start spotkania o godz. 17:00