Mecz Liderem !

To już jutro, wielkie piłkarskie wydarzenie w Toruniu. Żółto-niebiescy na własnym boisku podejmą lidera ligi Radunie Stężyce.

Każdy kibic pamięta efektywny comeback w Stężycy, gdzie do 90 minuty przegrywaliśmy 0:3, by w doliczonym czasie gry doprowadzić do remisu. Na pewno goście będą chcieli się odegrać za remis, który dla nich był porażką.

Podopieczni Trenera Piotra Kieruzela przystępują do tego spotkania po 2 pokaźnych zwycięstwach: pierwsze u siebie z GKS Przodkowo (zwycięstwo 4:0) i wygrana w Boże Ciało w Gdyni z miejscowym Bałtykiem 3:0, lecz tak samo można powiedzieć o gościach, którzy w czwartek zwyciężyli nad 3 w tabeli Polonią i są już o krok od awansu do II ligi. Aby tak się stało w niedzielnym spotkaniu, muszą wygrać z żółto-niebieskimi i liczyć, że wicelider Świt Skolwin zostawi komplet punktów w Środzie Wielkopolskiej.

Goście w tym sezonie są trudni do zatrzymania i jedyną drużyną która ma jeszcze szanse prześcignąć Radunie jest Świt Skolwin, który po 31 kolejkach ma na koncie 72 punkty traci do lidera 6 oczek.

Start spotkania 14:00

Transmisja ->https://youtu.be/9ykK2Ig9EZ05