Daniel Traczykowski Prokurentem w Elanie Toruń

Z dniem 9 lipca decyzją Prezesa TKP Elana S. A. Macieja Chrzanowskiego, Pan Daniel Traczykowski został powołany na stanowisko Prokurenta w Toruńskim Klubie Piłkarskim Elana Toruń.
Daniel Traczykowski Prezes firmy Eko-Rodan, która działa na rynku w branży ciepłowniczej. Jej odbiorcami jest bardzo duża grupa osób indywidualnych, a także przedsiębiorstw. Firma do każdego klienta podchodzi indywidualnie, aby zapewnić kompleksową obsługę, solidność, profesjonalizm i mając na uwadze potrzeby rynku, zapewnia rzetelną i terminową obsługę, współpracując z wykwalifikowanymi specjalistami. Eko-Rodan z Prezesem Danielem Traczykowskim na czele od wielu lat jako Sponsor wspierają Elanę Toruń. Daniel Traczykowski to od dziecka oddany Fan Elany Toruń.

 

Dominik Kosobucki/elanatorun: Panie Danielu co by Pan powiedział wszystkim żółto-niebieskim kibicom ?

Od zawsze na zawszE. Być żółto-niebieskim kibicem na dobre i na złe, szczególnie w tak ciężkich czasach. Wierzę, że mimo przeciwności losu zostaniemy z Elaną. Walczymy o każdą bramkę, każde zwycięstwo…Bądźmy razem !!!

Słowo także po powołaniu powiedział Prezes TKP Elana Toruń Maciej Chrzanowski

Jako klub TKP Elana Toruń jesteśmy zadowoleni, że do klubu wraca Pan Daniel Traczykowski. Jest to sygnał, że w tym trudnym momencie są osoby, dla których barwy żółto-niebieskie są bardzo ważne. Liczymy na owocną współpracę. Mamy nadzieję, że znajdą się inne osoby, którym zależy, aby w Toruniu był silny, stabilny klub piłkarski. Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas ogrom pracy, aby do tego doprowadzić.