Obecnie w innych klubach

DAMIAN RASAK (WISŁA PŁOCK)

Urodzony 8 lutego 1996 roku piłkarz to wychowanek Andrzeja Góreckiego. Po latach spędzonych w barwach Elany, w tym w pierwszej drużynie, Rasak w sezonie 2013/14 przeniósł się do młodzieżowej drużyny Chievo Verona. Kolejny sezon Damian Rasak spędził na tym samym poziomie w FC Bari. W rundzie jesiennej sezonu 2015/16 wychowanek Elany bronił barw SEF Torres 1903 ale już w drugiej części sezonu powrócił do Polski aby wzmocnić Miedź Legnicę. W zakończonym pierwszoligowym sezonie Rasak był podstawowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Ryszarda Tarasiewicza. Wystąpił w 30 spotkaniach a aż 27 z nich rozpoczynał w pierwszym składzie. Przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018 wychowanek Elany związał się kontraktem z występującą w ekstraklasie Wisłą Płock. Rasak jest także reprezentantem Polski do lat 20.

 

BARTOSZ WOLSKI (BYTOVIA BYTÓW)

Bartosz Wolski przeszedł bardzo podobną drogę jak Damian Rasak. Po kilku sezonach spędzonych w Elanie piłkarz przeniósł się do młodzieżowej drużyny US Latina Calcio gdzie spędził trzy lata. W rundzie jesiennej sezonu 2016/17 Wolski grał w AC Cesena. W roku 2017 wychowanek Elany przeniósł się do pierwszoligowej Bytovii Bytów. Wystąpił w 9 spotkaniach swojego zespołu. Pięciokrotnie wychodził na boisko w pierwszej jedenastce. Bartosz Wolski ma 20 lat. 

 

KAROL CZYSZEK (FOOTBALL CLUB TORUŃ)

Zdjęcie: FC Toruń

W grupach młodzieżowych Elany Karol Czyszek rozwijał się pod okiem trenera Andrzeja Góreckiego. Potem Czyszek postanowił jednak zamienić dużą piłkę na jej halową odmianę. Spokojnie można stwierdzić, że była to znakomita decyzja. Czyszek bronił barw zespołu Unisław Team, z którego przeniósł się do drużyny FC Toruń. W barwach Football Clubu Karol Czyszek sięgnął po brązowy medal mistrzostw Polski. To największy sukces w historii toruńskiego futsalu. Czyszek to także młodzieżowy reprezentant Polski.