Akademia Piłkarska
Górnik Zabrze (CLJ) VS Elana Toruń (CLJ)
sob 30 Mar 2019

Aktualności

Sportowa wiosna w Arenie Toruń (video)

Dzień wagarowicza z toruńskimi uczniami spędzili Kordian Górka i Jakub Banach. Podczas wydarzenie zorganizowanego przez Stowarzyszenie Go Sport toruńscy uczniowie mogli spotkać się ze swoimi sportowymi idolami z różnych dyscyplin sportowych. Tego dnia nie mogło również zabraknąć naszych zawodników.

Czytaj dalej

Nabór do rocznika 2007 u trenera Babińskiego

Trwa nabór do drużyny prowadzonej przez trenera Błażeja Babińskiego z rocznika 2007. Wszystkich chętnych chłopców i ich rodziców zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z trenerem Babińskim w celu omówienia zasad dołączenia do zespołu, harmonogramu treningów, oraz spraw organizacyjnych. Kontakt do trenera: email: b.babinski@elanatorun.com tel.: 666077287

Czytaj dalej

Trenerzy Akademii z wizytą w Jopa Clinic

20 marca trenerzy Akademii gościli w Jopa Clinic. Mieliśmy okazję zwiedzić nową salkę rehabilitacyjno-treningową oraz poznać pracowników placówki. W ramach współpracy z naszym klubem planujemy korzystanie z obiektów Jopy do prowadzenia treningów motorycznych pod okiem naszych trenerów oraz specjalistów z Jopa Clinic – mówił po wizycie w placówce koordynator Akademii Andrzej Górecki.  

Czytaj dalej

Mecz z Escolą przełożony

Spotkanie zaplanowane na 24 marca w Toruniu w ramach CLJ Elana – Escola Varsovia zostało przełożone. Powodem przełożenia są powołania na reprezentacje narodowe zawodników Escoli. Nowy termin spotkania został ustalony na 10 kwietnia (godz. 16.00).

Czytaj dalej

Sponsorzy