Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Akredytacje

Wnioski o akredytacje na mecze Elany Toruń należy składać mailowo na adres d.kosobucki@elanatorun.com

W temacie wiadomości należy wpisać „Akredytacja prasowa”, a w treści wiadomości imię i nazwisko (oraz numer PESEL) dziennikarza zainteresowanego akredytacją, oraz skan legitymacji dziennikarskiej lub zaświadczenie o pracy dla redakcji, dla której będzie wykonywał pracę podczas meczów. Jeśli jest to akredytacja typu FOTO/WIDEO, należy to jasno określić. Należy również zaznaczyć o jakiego typu akredytację ubiega się dziennikarz: na cały sezon, czy na konkretny mecz/mecze.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak dowiem się, że mój wniosek został przyjęty lub odrzucony?

Na każdy mail ze złożonym wnioskiem zostanie wysłana odpowiedź w ciągu 48 h od wysłania o przyjęciu lub odrzuceniu wniosku.

Jak odebrać akredytację?

Akredytację można będzie odebrać w siedzibie klubu przy ul. 63. Pułku Piechoty 47/61.

Jak media wchodzą na teren stadionu?

Przedstawiciele mediów na teren stadionu wchodzą w ten sam sposób jak kibice. Dziennikarze zobowiązani są do przedstawienia akredytacji ochroniarzom, którzy będą odpowiedzialni za wpuszczanie ludzi na stadion.

Gdzie fotoreporterzy odbierają kamizelki foto?

Kamizelki foto odbierane są w pomieszczeniu kierownika obiektu w katakumbach Stadionu Miejskiego (wejście pod trybuną krytą).

Czy będą odbywały się konferencje prasowe po meczach?

Po każdym meczu w Toruniu organizowana jest oficjalna konferencja prasowa z przedstawicielami obu biorących w meczu drużyn. Konferencja odbywa się w pokoju konferencyjnym w katakumbach Stadionu Miejskiego (w bliskim pobliżu pokoju kierownika obiektu).

Jak można zakupić/uzyskać zgodę na zdjęcia publikowane na stronie elanatorun.com?

Należy napisać e-mail na adres d.kosobucki@elanatorun.com z informacją o konkretnych zdjęciach/zdjęciu.

REGULAMIN:

1. Akredytacja jednorazowa jest ważna tylko na ten mecz, na który została wydana.

2. Sektor prasowy znajduje się po prawej stronie od „gniazda” spikerskiego. Tam również znajdują się gniazda z napięciem elektrycznym.

3. Zabronione jest przeprowadzanie wywiadów przed i w trakcie meczów.

4. Żaden przedstawiciel prasy lub radia nie jest upoważniony do przebywania w strefie pomiędzy polem gry a trybunami stadionu.

5. Wywiady pomeczowe z zawodnikami muszą się odbywać na tle ścianki sponsorskiej Elany umiejscowionej w okolicy zejścia do podziemi stadionu.

6. Klub zastrzega sobie prawo do przerwania wywiadu w trakcie jego realizacji i odebrania akredytacji prasowej osobom, które nie będą stosowały się do powyższych zasad.

7. Fotoreporterzy mogą przemieszczać się jedynie za bandami reklamowymi. Zabronione jest przebywanie i fotografowanie w pobliżu ławek rezerwowych w trakcie spotkania.

8. Nie później niż 15 minut po zakończeniu spotkania Elany Toruń będą odbywały się konferencje prasowe w pomieszczeniu w podziemiach stadionu. Do udziału w pomeczowej konferencji są zobligowani trenerzy obu zespołów. Przewiduje się możliwość uczestniczenia w konferencji przez zawodników z każdej z drużyn.

9. Wstęp na pomeczową konferencję prasową mają wyłącznie akredytowani dziennikarze i fotoreporterzy.

WNIOSKUJĄCY O AKREDYTACJĘ WIELOKROTNĄ LUB JEDNORAZOWĄ OŚWIADCZA, ŻE ZAPOZNAŁ SIĘ Z POWYŻSZYM REGULAMINEM.