2020/2021

2020/2021

DataWydarzenieCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
0 KOLEJKA
2020-10-04 20:08:30nie 4 Paź 2020 Elana Toruń vs Unia Janikowo1 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
1 KOLEJKA
2020-09-02 17:00:15śr 2 Wrz 2020 Gryf Wejherowo - Elana Toruń 2 września, 17:000 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 11:00:22sob 1 Sie 2020 Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Sokół Kleczew 1 sierpnia, 11:002 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 13:00:44sob 1 Sie 2020 Unia Swarzędz Chemik Police 1 sierpnia, 13:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:00sob 1 Sie 2020 KP Starogard Gdański 2-6 Jarota Jarocin 1 sierpnia, 17:002 - 6III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:17sob 1 Sie 2020 Pomorzanin Toruń 0-2 Bałtyk Gdynia 1 sierpnia, 17:000 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:34sob 1 Sie 2020 Gwardia Koszalin 0-1 Radunia Stężyca 1 sierpnia, 17:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:35sob 1 Sie 2020 GKS Przodkowo Bałtyk Koszalin 1 sierpnia, 17:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:37sob 1 Sie 2020 Flota Świnoujście 3-1 Unia Janikowo 1 sierpnia, 17:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:52sob 1 Sie 2020 Nielba Wągrowiec 1-5 Pogoń II Szczecin 1 sierpnia, 17:001 - 5III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:59sob 1 Sie 2020 Kotwica Kołobrzeg 2-0 Mieszko Gniezno 1 sierpnia, 17:002 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-02 17:00:22nie 2 Sie 2020 Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Górnik Konin 2 sierpnia, 17:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2 KOLEJKA
2020-10-21 17:00:27śr 21 Paź 2020 Elana Toruń - KP Starogard Gdański 21 października, 17:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-07 17:00:46pt 7 Sie 2020 Chemik Police 0-6 Gwardia Koszalin 7 sierpnia, 17:000 - 6III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 15:00:32sob 8 Sie 2020 GKS Przodkowo 4-2 Unia Swarzędz 8 sierpnia, 15:004 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 17:00:05sob 8 Sie 2020 Sokół Kleczew 1-1 Pomorzanin Toruń 8 sierpnia, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 17:00:15sob 8 Sie 2020 Flota Świnoujście 2-2 Pogoń II Szczecin 8 sierpnia, 17:002 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 17:00:18sob 8 Sie 2020 Bałtyk Koszalin 3-4 Bałtyk Gdynia 8 sierpnia, 17:003 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 17:00:20sob 8 Sie 2020 Górnik Konin 1-2 Gryf Wejherowo 8 sierpnia, 17:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 17:00:38sob 8 Sie 2020 Jarota Jarocin 1-1 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 17:00:50sob 8 Sie 2020 Mieszko Gniezno 0-6 Nielba Wągrowiec 8 sierpnia, 17:000 - 6III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-09 15:00:03nie 9 Sie 2020 Radunia Stężyca 5-1 Świt Skolwin (Szczecin) 9 sierpnia, 15:005 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-09 17:00:58nie 9 Sie 2020 Unia Janikowo 0-3 Polonia Środa Wielkopolska 9 sierpnia, 17:000 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
3 KOLEJKA
2020-08-15 17:00:38sob 15 Sie 2020 Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 15 sierpnia, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-14 17:00:56pt 14 Sie 2020 Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 14 sierpnia, 17:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 13:00:18sob 15 Sie 2020 Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin 15 sierpnia, 13:000 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 17:00:04sob 15 Sie 2020 Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca 15 sierpnia, 17:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 17:00:14sob 15 Sie 2020 Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno 15 sierpnia, 17:004 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 17:00:15sob 15 Sie 2020 Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 15 sierpnia, 17:001 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 17:00:29sob 15 Sie 2020 Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 15 sierpnia, 17:002 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 17:00:50sob 15 Sie 2020 KP Starogard Gdański - Górnik Konin 15 sierpnia, 17:003 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 19:30:30sob 15 Sie 2020 Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 15 sierpnia, 19:300 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-16 16:00:16nie 16 Sie 2020 Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Police 16 sierpnia, 16:005 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-16 18:00:46śr 16 Wrz 2020 Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo 15 sierpnia, 18:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
4 KOLEJKA
2020-08-22 17:00:35sob 22 Sie 2020 Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 22 sierpnia, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 11:00:19sob 22 Sie 2020 Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin 22 sierpnia, 11:002 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 11:00:37sob 22 Sie 2020 Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 22 sierpnia, 11:005 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 15:00:24sob 22 Sie 2020 Chemik Police - Gryf Wejherowo 22 sierpnia, 15:002 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 16:00:38sob 22 Sie 2020 Jarota Jarocin - Flota Świnoujście 22 sierpnia, 16:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 17:00:30sob 22 Sie 2020 Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia, 17:001 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 17:00:39sob 22 Sie 2020 Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia, 17:001 - 6III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 17:00:42sob 22 Sie 2020 Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 22 sierpnia, 17:002 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-23 11:00:44nie 23 Sie 2020 Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Toruń 23 sierpnia, 11:004 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-23 13:00:22nie 23 Sie 2020 GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin) 23 sierpnia, 13:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-23 15:00:33nie 23 Sie 2020 Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 23 sierpnia, 15:005 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
5 KOLEJKA
2020-08-29 17:00:06sob 29 Sie 2020 Flota Świnoujście - Elana Toruń 29 sierpnia, 17:000 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-28 17:00:52pt 28 Sie 2020 Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin 28 sierpnia, 17:003 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 15:00:17sob 29 Sie 2020 Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 29 sierpnia, 15:004 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 16:00:36sob 29 Sie 2020 KP Starogard Gdański - Chemik Police 29 sierpnia, 16:002 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 17:00:22sob 29 Sie 2020 Sokół Kleczew - Unia Janikowo 29 sierpnia, 17:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 17:00:26sob 29 Sie 2020 Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 29 sierpnia, 17:000 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 17:00:31sob 29 Sie 2020 Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo 29 sierpnia, 17:002 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 17:00:44sob 29 Sie 2020 Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno 29 sierpnia, 17:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 17:00:45sob 29 Sie 2020 Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 29 sierpnia, 17:003 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 17:00:47sob 29 Sie 2020 Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Swarzędz 29 sierpnia, 17:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 19:30:32sob 29 Sie 2020 Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 29 sierpnia, 19:301 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
6 KOLEJKA
2020-09-06 17:00:44nie 6 Wrz 2020 Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 6 września, 17:001 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-04 18:00:55pt 4 Wrz 2020 Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin) 4 września, 18:000 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 11:00:00sob 5 Wrz 2020 Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 5 września, 11:000 - 7III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 11:00:03sob 5 Wrz 2020 Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 5 września, 11:006 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 13:00:08sob 5 Wrz 2020 Unia Swarzędz - Gryf Wejherowo 5 września, 13:004 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 14:00:22sob 5 Wrz 2020 Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 5 września, 14:001 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 14:00:25sob 5 Wrz 2020 GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 5 września, 14:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 17:00:35sob 5 Wrz 2020 Górnik Konin - Flota Świnoujście 5 września, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 17:00:45sob 5 Wrz 2020 Jarota Jarocin - Pomorzanin Toruń 5 września, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 17:00:57sob 5 Wrz 2020 Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 5 września, 17:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-06 15:00:30nie 6 Wrz 2020 Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 6 września, 15:002 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
7 KOLEJKA
2020-09-12 13:00:45sob 12 Wrz 2020 Pomorzanin Toruń - Elana Toruń 12 września, 13:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 11:00:59sob 12 Wrz 2020 Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin 12 września, 11:002 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 13:00:49sob 12 Wrz 2020 KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 12 września, 13:001 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 16:00:13sob 12 Wrz 2020 Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 12 września, 16:004 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 16:00:21sob 12 Wrz 2020 Nielba Wągrowiec - Chemik Police 12 września, 16:002 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 16:00:23sob 12 Wrz 2020 Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 12 września, 16:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 16:00:35sob 12 Wrz 2020 Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 12 września, 16:002 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 16:00:43sob 12 Wrz 2020 Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin 12 września, 16:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 17:00:14sob 12 Wrz 2020 Flota Świnoujście - Radunia Stężyca8 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 17:00:33sob 12 Wrz 2020 Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 12 września, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 17:00:35sob 12 Wrz 2020 Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin 12 września, 17:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
8 KOLEJKA
2020-09-19 16:00:30sob 19 Wrz 2020 Elana Toruń 1-1 Bałtyk Gdynia 19 września, 16:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-19 13:00:44sob 19 Wrz 2020 Bałtyk Koszalin 1-4 Pogoń II Szczecin 19 września, 13:001 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-19 13:00:48sob 19 Wrz 2020 Unia Swarzędz 0-1 Kotwica Kołobrzeg 19 września, 13:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-19 14:00:05sob 19 Wrz 2020 Chemik Police 0-0 Flota Świnoujście 19 września, 14:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-19 15:00:21sob 19 Wrz 2020 Górnik Konin 0-3 Pomorzanin Toruń 19 września, 15:000 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-19 15:00:58sob 19 Wrz 2020 GKS Przodkowo 1-2 Nielba Wągrowiec 19 września, 15:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-19 15:30:30sob 19 Wrz 2020 Świt Skolwin (Szczecin) 5-0 Gryf Wejherowo 19 września, 15:305 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-19 16:00:13sob 19 Wrz 2020 Radunia Stężyca 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 19 września, 16:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-19 16:00:34sob 19 Wrz 2020 Gwardia Koszalin 0-2 KP Starogard Gdański 19 września, 16:000 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-19 16:00:45sob 19 Wrz 2020 Mieszko Gniezno 1-4 Unia Janikowo 19 września, 16:001 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-19 16:30:38sob 19 Wrz 2020 Jarota Jarocin 0-1 Sokół Kleczew 19 września, 16:300 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
9 KOLEJKA
2020-09-26 16:00:05sob 26 Wrz 2020 Sokół Kleczew vs Elana Toruń1 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-25 16:00:33pt 25 Wrz 2020 Polonia Środa Wielkopolska 5-0 Chemik Police 25 września, 16:005 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-26 15:00:05sob 26 Wrz 2020 Unia Janikowo 3-1 Jarota Jarocin 26 września, 15:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-26 15:00:53sob 26 Wrz 2020 Nielba Wągrowiec 4-3 Unia Swarzędz 26 września, 15:004 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-26 16:00:04sob 26 Wrz 2020 Kotwica Kołobrzeg 1-1 Gwardia Koszalin 26 września, 16:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-26 16:00:14sob 26 Wrz 2020 KP Starogard Gdański 2-4 Świt Skolwin (Szczecin) 26 września, 16:002 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-26 16:00:20sob 26 Wrz 2020 Gryf Wejherowo 2-3 Bałtyk Koszalin 26 września, 16:002 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-26 16:00:25sob 26 Wrz 2020 Pomorzanin Toruń 2-1 Radunia Stężyca 26 września, 16:002 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-26 16:00:42sob 26 Wrz 2020 Flota Świnoujście 1-1 GKS Przodkowo 26 września, 16:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-26 19:30:08sob 26 Wrz 2020 Bałtyk Gdynia 6-0 Górnik Konin 26 września, 19:306 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-27 11:00:25nie 27 Wrz 2020 Pogoń II Szczecin 3-0 Mieszko Gniezno 27 września, 11:003 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
10 KOLEJKA
2020-10-03 13:00:55sob 3 Paź 2020 Unia Swarzędz 1-2 Flota Świnoujście 3 października, 13:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-03 14:00:06sob 3 Paź 2020 Chemik Police 1-0 Pomorzanin Toruń 3 października, 14:001 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-03 14:00:09sob 3 Paź 2020 GKS Przodkowo 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 3 października, 14:000 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-03 15:00:14sob 3 Paź 2020 Gryf Wejherowo 2-1 KP Starogard Gdański 3 października, 15:002 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-03 15:00:14sob 3 Paź 2020 Radunia Stężyca 1-0 Bałtyk Gdynia 3 października, 15:001 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-03 15:00:30sob 3 Paź 2020 Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Kotwica Kołobrzeg 3 października, 15:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-03 15:00:42sob 3 Paź 2020 Gwardia Koszalin 2-2 Nielba Wągrowiec 3 października, 15:002 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-03 16:00:26sob 3 Paź 2020 Górnik Konin 0-1 Sokół Kleczew 3 października, 16:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-04 12:00:35nie 4 Paź 2020 Bałtyk Koszalin 7-1 Mieszko Gniezno 4 października, 12:007 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-21 15:30:28śr 21 Paź 2020 Jarota Jarocin 3-3 Pogoń II Szczecin 21 października, 15:303 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
11 KOLEJKA
2020-12-03 13:00:18czw 3 Gru 2020 Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 4 listopada, 12:00 13:00:1813:00III liga, grupa II2020/2021Podejrzyj
2020-10-10 13:00:37sob 10 Paź 2020 Pomorzanin Toruń 0-2 GKS Przodkowo 10 października, 13:000 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-10 14:00:10sob 10 Paź 2020 Mieszko Gniezno 0-2 Jarota Jarocin 10 października, 14:000 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-10 15:00:16sob 10 Paź 2020 Nielba Wągrowiec 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 10 października, 15:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-10 15:00:18sob 10 Paź 2020 Sokół Kleczew 0-4 Radunia Stężyca 10 października, 15:000 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-10 15:00:31sob 10 Paź 2020 Unia Janikowo 2-1 Górnik Konin 10 października, 15:002 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-10 15:00:35sob 10 Paź 2020 KP Starogard Gdański 3-1 Bałtyk Koszalin 10 października, 15:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-10 15:00:50sob 10 Paź 2020 Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Unia Swarzędz 10 października, 15:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-10 19:30:24sob 10 Paź 2020 Bałtyk Gdynia 6-0 Chemik Police 10 października, 19:306 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-21 13:00:02sob 21 Lis 2020 Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 21 listopada, 13:00 13:00:0213:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-21 17:00:24sob 21 Lis 2020 Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo 21 listopada, 17:00 17:00:2417:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
12 KOLEJKA
2020-10-17 14:00:37sob 17 Paź 2020 Elana Toruń - Mieszko Gniezno 17 października, 14:005 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-17 12:00:18sob 17 Paź 2020 Bałtyk Koszalin 1-0 Jarota Jarocin 17 października, 12:001 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-17 13:00:35sob 17 Paź 2020 Unia Swarzędz 2-0 Pomorzanin Toruń 17 października, 13:002 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-17 14:00:21sob 17 Paź 2020 Gwardia Koszalin 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 17 października, 14:000 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-17 14:00:47sob 17 Paź 2020 GKS Przodkowo 4-0 Bałtyk Gdynia 17 października, 14:004 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-17 14:00:58sob 17 Paź 2020 Chemik Police 0-2 Sokół Kleczew 17 października, 14:000 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-17 15:00:09sob 17 Paź 2020 KP Starogard Gdański 2-1 Kotwica Kołobrzeg 17 października, 15:002 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-17 15:00:18sob 17 Paź 2020 Górnik Konin 1-4 Pogoń II Szczecin 17 października, 15:001 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-18 14:00:13nie 18 Paź 2020 Radunia Stężyca 4-0 Unia Janikowo 18 października, 14:004 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-18 15:00:21nie 18 Paź 2020 Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Flota Świnoujście 18 października, 15:002 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-04 14:00:14śr 4 Lis 2020 Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec 4 listopada, 14:002 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
13 KOLEJKA
2020-10-24 15:00:49sob 24 Paź 2020 Jarota Jarocin - Elana Toruń 24 października, 15:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-24 13:00:24sob 24 Paź 2020 Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 24 października, 13:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-24 13:00:50sob 24 Paź 2020 Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin 24 października, 13:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-24 14:00:08sob 24 Paź 2020 Unia Janikowo - Chemik Police 24 października, 14:002 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-24 14:00:42sob 24 Paź 2020 Mieszko Gniezno - Górnik Konin 24 października, 14:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-24 14:20:17sob 24 Paź 2020 Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański 24 października, 14:000 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-24 15:00:06sob 24 Paź 2020 Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo 24 października, 15:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-24 17:00:53sob 24 Paź 2020 Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 24 października, 17:00 bez udziału publiczności2 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-25 11:00:59nie 25 Paź 2020 Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 25 października, 11:003 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-25 14:00:55nie 25 Paź 2020 Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin) 25 października, 14:000 - 6III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-25 19:30:35nie 25 Paź 2020 Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz 25 października, 19:301 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
14 KOLEJKA
2020-10-31 12:00:58sob 31 Paź 2020 Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 31 października, 12:001 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-30 18:00:59pt 30 Paź 2020 Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec 30 października, 18:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-31 13:00:02sob 31 Paź 2020 Chemik Police - Pogoń II Szczecin 31 października, 13:000 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-31 13:00:11sob 31 Paź 2020 KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście 31 października, 13:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-31 13:00:39sob 31 Paź 2020 Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 31 października, 13:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-31 14:00:09sob 31 Paź 2020 Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wielkopolska 31 października, 14:000 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-31 14:00:13sob 31 Paź 2020 Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 31 października, 14:005 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-31 14:00:19sob 31 Paź 2020 Górnik Konin - Jarota Jarocin 31 października, 14:001 - 9III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-10-31 14:00:26sob 31 Paź 2020 Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 31 października, 14:002 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-04 13:00:50śr 4 Lis 2020 GKS Przodkowo - Unia Janikowo 4 listopada, 13:001 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-04 13:30:17śr 4 Lis 2020 Świt Skolwin (Szczecin) - Pomorzanin Toruń 4 listopada, 13:30 13:30:1713:30III liga, grupa II2020/2021Relacja
15 KOLEJKA
2020-11-25 13:00:21śr 25 Lis 2020 Elana Toruń - Górnik Konin2 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-07 12:00:19sob 7 Lis 2020 Unia Janikowo 0-0 Unia Swarzędz 7 listopada, 12:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-07 13:00:03sob 7 Lis 2020 Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 13:00:0313:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-07 13:00:13sob 7 Lis 2020 Nielba Wągrowiec 1-1 Bałtyk Koszalin 7 listopada, 13:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-07 13:00:18sob 7 Lis 2020 Sokół Kleczew 1-0 Gwardia Koszalin 7 listopada, 13:001 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-07 14:00:04sob 7 Lis 2020 Mieszko Gniezno 1-1 Chemik Police 7 listopada, 14:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-07 14:00:13sob 7 Lis 2020 Flota Świnoujście 0-1 Kotwica Kołobrzeg 7 listopada, 14:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-07 14:00:37sob 7 Lis 2020 Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin) 14:00:3714:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-07 14:00:47sob 7 Lis 2020 Jarota Jarocin 0-3 Radunia Stężyca 7 listopada, 14:000 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-08 11:00:01nie 8 Lis 2020 Pogoń II Szczecin 1-4 GKS Przodkowo 8 listopada, 11:001 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-08 12:00:53nie 8 Lis 2020 Pomorzanin Toruń 3-0 Gryf Wejherowo 8 listopada, 12:003 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
16 KOLEJKA
2020-11-21 13:00:47sob 21 Lis 2020 Radunia Stężyca - Elana Toruń 21 listopada, 13:002 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-11 11:00:16śr 11 Lis 2020 Kotwica Kołobrzeg 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada, 11:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-11 11:00:59śr 11 Lis 2020 Bałtyk Koszalin 1-0 Górnik Konin 11 listopada, 11:001 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-11 13:00:21śr 11 Lis 2020 Unia Swarzędz 3-1 Pogoń II Szczecin 11 listopada, 13:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-11 13:00:23śr 11 Lis 2020 Chemik Police 0-3 Jarota Jarocin 11 listopada, 13:000 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-11 13:00:24śr 11 Lis 2020 Gwardia Koszalin 2-2 Unia Janikowo 11 listopada, 13:002 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-11 13:00:27śr 11 Lis 2020 Gryf Wejherowo 3-0 Bałtyk Gdynia 11 listopada, 13:003 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-11 13:00:43śr 11 Lis 2020 Nielba Wągrowiec 1-1 Flota Świnoujście 11 listopada, 13:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-11 13:00:51śr 11 Lis 2020 GKS Przodkowo 3-0 Mieszko Gniezno 11 listopada, 13:003 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-11 13:30:46śr 11 Lis 2020 Świt Skolwin (Szczecin) 3-2 Sokół Kleczew 11 listopada, 13:303 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-28 19:00:50sob 28 Lis 2020 KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń 19:00:5019:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
Pokaż starsze
17 KOLEJKA
2020-11-29 13:00:34nie 29 Lis 2020 Elana Toruń - Chemik Police 15 listopada, 13:006 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-11 19:49:46śr 11 Lis 2020 Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec 14 listopada, 13:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-14 11:00:07sob 14 Lis 2020 Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo 14 listopada, 11:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-14 11:00:12sob 14 Lis 2020 Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 14 listopada, 11:006 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-14 13:00:04sob 14 Lis 2020 Górnik Konin - Radunia Stężyca 14 listopada, 13:000 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-14 13:00:08sob 14 Lis 2020 Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 14 listopada, 13:000 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-14 13:00:38sob 14 Lis 2020 Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 14 listopada, 13:000 - 7III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-14 14:00:06sob 14 Lis 2020 Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 14 listopada, 14:002 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-14 18:00:18sob 14 Lis 2020 Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg 14 listopada, 18:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-21 13:00:36sob 21 Lis 2020 Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin) 21 listopada, 13:00 13:00:3613:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-11-21 19:30:08sob 21 Lis 2020 Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 14 listopada, 19:30 19:30:0819:30III liga, grupa II2020/2021Relacja