2020/2021

2020/2021

DataWydarzenieCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
0 KOLEJKA
2020-10-04 20:08:30nie 4 Paź 2020 Elana Toruń vs Unia Janikowo 20:08:3020:08III liga, grupa II2020/2021Podejrzyj
1 KOLEJKA
2020-09-02 17:00:15śr 2 Wrz 2020 Gryf Wejherowo - Elana Toruń 2 września, 17:000 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 11:00:22sob 1 Sie 2020 Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Sokół Kleczew 1 sierpnia, 11:002 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 13:00:44sob 1 Sie 2020 Unia Swarzędz Chemik Police 1 sierpnia, 13:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:00sob 1 Sie 2020 KP Starogard Gdański 2-6 Jarota Jarocin 1 sierpnia, 17:002 - 6III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:17sob 1 Sie 2020 Pomorzanin Toruń 0-2 Bałtyk Gdynia 1 sierpnia, 17:000 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:34sob 1 Sie 2020 Gwardia Koszalin 0-1 Radunia Stężyca 1 sierpnia, 17:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:35sob 1 Sie 2020 GKS Przodkowo Bałtyk Koszalin 1 sierpnia, 17:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:37sob 1 Sie 2020 Flota Świnoujście 3-1 Unia Janikowo 1 sierpnia, 17:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:52sob 1 Sie 2020 Nielba Wągrowiec 1-5 Pogoń II Szczecin 1 sierpnia, 17:001 - 5III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-01 17:00:59sob 1 Sie 2020 Kotwica Kołobrzeg 2-0 Mieszko Gniezno 1 sierpnia, 17:002 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-02 17:00:22nie 2 Sie 2020 Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Górnik Konin 2 sierpnia, 17:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2 KOLEJKA
2020-10-21 17:00:27śr 21 Paź 2020 Elana Toruń - KP Starogard Gdański 21 października, 17:00 17:00:2717:00III liga, grupa II2020/2021Podejrzyj
2020-08-07 17:00:46pt 7 Sie 2020 Chemik Police 0-6 Gwardia Koszalin 7 sierpnia, 17:000 - 6III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 15:00:32sob 8 Sie 2020 GKS Przodkowo 4-2 Unia Swarzędz 8 sierpnia, 15:004 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 17:00:05sob 8 Sie 2020 Sokół Kleczew 1-1 Pomorzanin Toruń 8 sierpnia, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 17:00:15sob 8 Sie 2020 Flota Świnoujście 2-2 Pogoń II Szczecin 8 sierpnia, 17:002 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 17:00:18sob 8 Sie 2020 Bałtyk Koszalin 3-4 Bałtyk Gdynia 8 sierpnia, 17:003 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 17:00:20sob 8 Sie 2020 Górnik Konin 1-2 Gryf Wejherowo 8 sierpnia, 17:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 17:00:38sob 8 Sie 2020 Jarota Jarocin 1-1 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-08 17:00:50sob 8 Sie 2020 Mieszko Gniezno 0-6 Nielba Wągrowiec 8 sierpnia, 17:000 - 6III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-09 15:00:03nie 9 Sie 2020 Radunia Stężyca 5-1 Świt Skolwin (Szczecin) 9 sierpnia, 15:005 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-09 17:00:58nie 9 Sie 2020 Unia Janikowo 0-3 Polonia Środa Wielkopolska 9 sierpnia, 17:000 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
Pokaż starsze
3 KOLEJKA
2020-08-15 17:00:38sob 15 Sie 2020 Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 15 sierpnia, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-14 17:00:56pt 14 Sie 2020 Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 14 sierpnia, 17:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 13:00:18sob 15 Sie 2020 Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin 15 sierpnia, 13:000 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 17:00:04sob 15 Sie 2020 Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca 15 sierpnia, 17:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 17:00:14sob 15 Sie 2020 Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno 15 sierpnia, 17:004 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 17:00:15sob 15 Sie 2020 Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 15 sierpnia, 17:001 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 17:00:29sob 15 Sie 2020 Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 15 sierpnia, 17:002 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 17:00:50sob 15 Sie 2020 KP Starogard Gdański - Górnik Konin 15 sierpnia, 17:003 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-15 19:30:30sob 15 Sie 2020 Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 15 sierpnia, 19:300 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-16 16:00:16nie 16 Sie 2020 Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Police 16 sierpnia, 16:005 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-16 18:00:46śr 16 Wrz 2020 Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo 15 sierpnia, 18:00 18:00:4618:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
4 KOLEJKA
2020-08-22 17:00:35sob 22 Sie 2020 Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 22 sierpnia, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 11:00:19sob 22 Sie 2020 Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin 22 sierpnia, 11:002 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 11:00:37sob 22 Sie 2020 Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 22 sierpnia, 11:005 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 15:00:24sob 22 Sie 2020 Chemik Police - Gryf Wejherowo 22 sierpnia, 15:002 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 16:00:38sob 22 Sie 2020 Jarota Jarocin - Flota Świnoujście 22 sierpnia, 16:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 17:00:30sob 22 Sie 2020 Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia, 17:001 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 17:00:39sob 22 Sie 2020 Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia, 17:001 - 6III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-22 17:00:42sob 22 Sie 2020 Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 22 sierpnia, 17:002 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-23 11:00:44nie 23 Sie 2020 Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Toruń 23 sierpnia, 11:004 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-23 13:00:22nie 23 Sie 2020 GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin) 23 sierpnia, 13:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-23 15:00:33nie 23 Sie 2020 Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 23 sierpnia, 15:005 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
5 KOLEJKA
2020-08-29 17:00:06sob 29 Sie 2020 Flota Świnoujście - Elana Toruń 29 sierpnia, 17:000 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-28 17:00:52pt 28 Sie 2020 Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin 28 sierpnia, 17:003 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 15:00:17sob 29 Sie 2020 Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 29 sierpnia, 15:004 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 16:00:36sob 29 Sie 2020 KP Starogard Gdański - Chemik Police 29 sierpnia, 16:002 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 17:00:22sob 29 Sie 2020 Sokół Kleczew - Unia Janikowo 29 sierpnia, 17:001 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 17:00:26sob 29 Sie 2020 Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 29 sierpnia, 17:000 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 17:00:31sob 29 Sie 2020 Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo 29 sierpnia, 17:002 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 17:00:44sob 29 Sie 2020 Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno 29 sierpnia, 17:003 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 17:00:45sob 29 Sie 2020 Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 29 sierpnia, 17:003 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 17:00:47sob 29 Sie 2020 Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Swarzędz 29 sierpnia, 17:000 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-08-29 19:30:32sob 29 Sie 2020 Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 29 sierpnia, 19:301 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
6 KOLEJKA
2020-09-06 17:00:44nie 6 Wrz 2020 Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 6 września, 17:001 - 4III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-04 18:00:55pt 4 Wrz 2020 Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin) 4 września, 18:000 - 2III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 11:00:00sob 5 Wrz 2020 Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 5 września, 11:000 - 7III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 11:00:03sob 5 Wrz 2020 Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 5 września, 11:006 - 0III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 13:00:08sob 5 Wrz 2020 Unia Swarzędz - Gryf Wejherowo 5 września, 13:004 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 14:00:22sob 5 Wrz 2020 Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 5 września, 14:001 - 3III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 14:00:25sob 5 Wrz 2020 GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 5 września, 14:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 17:00:35sob 5 Wrz 2020 Górnik Konin - Flota Świnoujście 5 września, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 17:00:45sob 5 Wrz 2020 Jarota Jarocin - Pomorzanin Toruń 5 września, 17:001 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-05 17:00:57sob 5 Wrz 2020 Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 5 września, 17:000 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-06 15:00:30nie 6 Wrz 2020 Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 6 września, 15:002 - 1III liga, grupa II2020/2021Relacja
7 KOLEJKA
2020-09-12 13:00:45sob 12 Wrz 2020 Pomorzanin Toruń - Elana Toruń 12 września, 13:00 13:00:4513:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 11:00:59sob 12 Wrz 2020 Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin 12 września, 11:00 11:00:5911:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 13:00:49sob 12 Wrz 2020 KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 12 września, 13:00 13:00:4913:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 16:00:13sob 12 Wrz 2020 Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 12 września, 16:00 16:00:1316:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 16:00:21sob 12 Wrz 2020 Nielba Wągrowiec - Chemik Police 12 września, 16:00 16:00:2116:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 16:00:23sob 12 Wrz 2020 Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 12 września, 16:00 16:00:2316:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 16:00:35sob 12 Wrz 2020 Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 12 września, 16:00 16:00:3516:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 16:00:43sob 12 Wrz 2020 Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin 12 września, 16:00 16:00:4316:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 17:00:14sob 12 Wrz 2020 Flota Świnoujście - Radunia Stężyca 17:00:1417:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
2020-09-12 17:00:33sob 12 Wrz 2020 Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 12 września, 17:00 17:00:3317:00III liga, grupa II2020/2021Podejrzyj
2020-09-12 17:00:35sob 12 Wrz 2020 Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin 12 września, 17:00 17:00:3517:00III liga, grupa II2020/2021Relacja
9 KOLEJKA
2020-09-26 16:00:05sob 26 Wrz 2020 Sokół Kleczew vs Elana Toruń 16:00:0516:00III liga, grupa II2020/2021Podejrzyj