tag

Social Media

4 Porażka z rzędu

1 miesiąc temu | 17.10.2021, 11:20

Nie tak sobie wyobrażaliśmy zakończenie piątkowego spotkania, w którym aż 2 krotnie wychodziliśmy na prowadzenie.

Mecz nie mógł rozpocząć się lepiej dla żółto-niebieskich. Już w 5. minucie bramkę zdobył Łukasz Witucki, czyli najskuteczniejszy strzelec Elany Toruń. Wydawało się, że będziemy w stanie pójść za ciosem, lecz już 8 minut później bramkę dającą wyrównanie zdobył Maksym Demjanczuk. Na odpowiedz torunian nie trzeba było długo czekać, gdyż w 21. minucie fantastyczną bramkę w prawe górne okienko z rzutu wolnego zdobył Kamil Włodyka. Żółto-niebiescy mieli jeszcze 2 dobre sytuacje, ale po strzale Dominika Pisarka i Pawła Karbowińskiego piłka minimalnie mijała bramkę.

Druga połowa niestety do zapomnienia dla nas. Już w 51. minucie 2 bramkę w spotkaniu zdobył Maksym Demjanczuk. Elana co prawda miała przewagę w rzutach rożnych i wolnych, ale nie potrafiła tego wykorzystać i skutkiem tego było zdobycie 3 bramki dającej ostatecznie zwycięstwo gospodarzy, którą zdobył Szymon Nowicki. Jest to niestety 4 porażka już z rzędu i strefa spadkowa znajduje się coraz bliżej żółto-niebieskich.

Kolejną okazją do odmienienia sytuacji i wrócenia na zwycięski szlak będzie sobotnie domowe spotkanie z rezerwami Pogoni Szczecin. Start spotkania o godzinie 13:00