tag

Social Media

2 tygodnie temu

Grudziądz dalej nieprzychylny

Podopieczni Trenera Piotra Kieruzela w ramach 11 kolejki III ligi grupy 2 musieli uznać wyższość Olimpii przegrywając 1:4. Jedyną bramkę dla żółto-niebieskich zdobył Łukasz Witucki.

Kolejna porażka i niestety znowu wysoka, tak można skomentować niedzielny mecz pomiędzy Olimpią Grudziądz a Elaną Toruń.Początek meczu należał do gospodarzy, którzy w pierwszych minutach spotkania chcieli wyjść od razu na prowadzenie. Ta sztuka im się udała po pięknej bramce Filipa Karmańskiego. Po tej bramce Olimpia miała jeszcze swoje okazję ale gra bardzo się wyrównała. Żółto-niebiescy starali się wyrównać wynik spotkania przed przerwą, lecz dobra postawa bramkarza sprawiła, że do szatni schodziliśmy przegrywając jedną bramką.

Druga połowa rozpoczęła się od wymiany ciosów. W 58. minucie Michał Cywiński wykorzystał zamieszanie w naszym polu karnym strzelając bramkę. Pięć minut później Łukasz Witucki zdobył bramkę kontaktową. Niestety od 60 minuty po faulu na zawodniku Olimpii Jakub Pawlicki musiał opuścić boisko i ostatnie 30 minut musieliśmy grać w "dziesiątkę". Chwilę później Olimpia wykorzystała grę w przewadze i za sprawą Marko Zawady zdobyła bramkę. Ten sam zawodnik niestety w 87. minucie wykorzystał sytuację sam na sam z Dawidem Kuchnickim ustalając wynik spotkania na 1:4.

Dzięki zwycięstwu z Elaną, Olimpią Grudziądz pozostała na fotelu lidera. My zaś po XI kolejkach zajmujemy 11 lokatę.

Olimpia Grudziądz – Elana Toruń 4-1 (1-0)

Filip Karmański 8’, Michał Cywiński 58’, Marko Zawada 63’  87’ --- Łukasz Witucki 60’