home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

2 tygodnie temu

Myk Konstrukcje Nowym Sponsorem Elany Toruń

Akcja #RATUMYELANĘ #INWESTORDLAELANY #1968POWODÓWDODUMY przynosi kolejne dobre informację.

Firma MYK KONSTRUKCJE powstała w lipcu  2009 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Na dzień dzisiejszy firmę tworzy liczny zespół doświadczonych projektantów, którzy pracują w trzech oddziałach znajdujących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Biuro oferuje pełno branżową obsługę inwestycji budowlanych oraz doradztwo techniczne i prawne. Swoją pracę ukierunkowujemy na spersonalizowane potrzeby klienta. Chętnie współpracują z firmami oraz klientami indywidualnymi.

Firma zdaje sobie sprawę, że dziedzina budownictwa nie jest prosta, dlatego poprowadzi każdego przez cały proces inwestycyjny, począwszy od koncepcji poprzez wykonanie projektu, uzyskanie pozwolenia na budowę, kończąc na nadzorze budowy.

W swojej działalności stawiają na rozwój. Dzięki setkom obsłużonych i zadowolonych klientów posiada bardzo duże doświadczenie. W swojej pracy sięgają po najnowocześniejsze rozwiązania i stosują się do najnowocześniejszych rozwiązań i do aktualnych norm budowlanych. Od lat są otwarci na współpracę z firmami o innowacyjnym podejściu, od których bezustannie czerpią wiedzę na temat produktów i rozwiązań wiodących na rynku branży budowlanej.

MYK KONSTRUKCJE jest gotowa na nowe wyzwania w obrębie ich działalności. Zespół tworzy sztab zaangażowanych i ambitnych osób, gotowych zdobywać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności.

Zapraszamy do kontaktu oraz wizyt u naszego partnera.

Udostępnij