Social Media

Ostatni mecz w tym roku kończymy zwycięstwem

2 tygodnie temu | 21.11.2021, 19:09

W spotkaniu 18. kolejki III ligi grupy 2 żółto-niebiescy pokonali na własnym boisku Bałtyk Koszalin aż 5 do 2.

Ostatnie spotkanie przed przerwą zimową, ale pierwsze z rundy wiosennej z Bałtykiem Koszalin nie mogło zakończyć się lepiej dla Elany.

Pierwsze 30. minut spotkania to znacząca dominacja żółto-niebieskich, lecz brakowało zdobycia bramki, która otworzyłaby wynik spotkania. 30. minuta i Aleksander Kowalski niczym rasowy napastnik strzelił bramkę. 42. minuta faul na Łukaszu Wituckim w polu karnym wykorzystuje znowu Aleksander Kowalski i mamy na tablicy 2:0.

W 2 połowie podopieczni Piotra Kieruzela nie chcieli spocząć na laurach i już w 60. minucie Łukasz Witucki strzela na 3:0. 10. minut później złe rozpoczęcie gry od bramki gości wykorzystał Esteban Munoz Nogales. Wtedy rozpoczęły się nerwowe chwile, gdyż już 4 minuty później bramkę zdobył Michał Czenko. Po tej szybkiej odpowiedzi goście nabrali przekonania, że nie wszystko stracone i atakowali dalej, czego efektem była bramka na 4:2 autorstwa Pawła Łysiaka w 83. minucie. Jednak ostatnie słowo należało do Elany, w 90. minucie bramkę zamykająca wynik spotkania na 5;2 strzelił Jakub Pawlicki.To było ostatnie spotkanie żółto-niebieskich przed przerwą zimową.

Po 18 kolejkach plasujemy się na 12 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 21 oczek. Informację o rozpoczęciu okresu przygotowawczego i naszych przeciwnikach będziemy informowali w późniejszym terminie.

Pierwsza kolejka ligi po przerwie zimowej jest planowana na weekend 12-13 marca i zagramy w niej na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska.