tag

Social Media

Pogoń Nowe Skalmierzyce lepsi o jedną bramkę

3 tygodnie temu | 15.11.2021, 10:45

W ostatniej kolejce rundy jesiennej III ligi Elana Toruń uległa na własnym boisku Pogoni Nowe Skalmierzyce 1:2 (0:1). Goście zdobyli decydującą bramkę w 84. minucie spotkania.

Pogoń była faworytem meczu, gdyż w poprzednich kolejkach wygrała dziesięć spotkań. Znowu żółto-niebiescy źle rozpoczęli spotkanie. Po raz piąty na 6 ostatnich kolejek tracimy bramkę w pierwszym kwadransie spotkania. W 14. minucie spotkania wynik dla Skalmierzyc otworzył Dawid Przybyszewski. Po tej stracie podopieczni Trenera Piotra Kieruzela próbowali doprowadzić do remisu przed końcem pierwszej części spotkania. Niestety ta sztuka się nie udała.

Po przerwie Elanie udało się wyrównać. Zamieszanie w polu karnym Pogoni wykorzystał Maksym Niemiec. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i Elana cieszyła się z remisu. Niestety dla kibiców i piłkarzy ostatni cios nie wyprowadzili żółto-niebiescy tylko goście w 84. minucie po dobrym dośrodkowanie po ziemi z lewej strony na bramkę zamienił Kamil Zadka.

Ostatnim piłkarskim podrygiem w tym roku kalendarzowym będzie sobotnie spotkanie z Bałtykiem Koszalin. Bądźmy z naszymi zawodnikami i trenerami na dobre i na złe i pokażmy siłę naszych wspierających kibiców. Start godzina 13:00