Social Media

Przełamanie

1 miesiąc temu | 24.10.2021, 10:00
Przełamanie

Po 2 bramkach Kamila Włodyki, i jednej Pawła Karbowińskiego, Estebana Munoza Nogalesa i Michała Szczyrby wygrywamy aż 5:0 z rezerwami Pogoni Szczecin

Jak każdy wie ostatni czas nie był dla nas łatwy. 4 porażki z rzędu nie napawały optymizmem. Na całe szczęście przełamanie przyszło w sobotę z naszym sąsiadem w tabeli rezerwami Pogoni Szczecin.

Już w 15. minucie w dobre nastroje wprowadził kibiców Michał Szczyrba, strzelając bramkę na 1:0. Jak się okazało to nie był jedyny w tym spotkaniu powód do radości. 29. minuta i wynik podwyższa Kamil Włodyka. Pod koniec pierwszej połowy bardzo dobrą sytuację miał Dominik Pisarek, lecz bramkarz gości okazał się lepszy.

2 część spotkania wyglądała jeszcze lepiej w naszym wykonaniu. Kontrola spotkania sprawiła, że po rzucie rożnym bramkę zdobył Esteban Munoz Nogales. Kwadrans później 2 bramkę w spotkaniu zdobył Kamil Włodyka. A zwieńczeniem goli w spotkaniu był fenomenalny rajd lewą stroną boiska Pawła Karbowińskiego zakończony zdobyciem przez niego bramki.

Sam wynik po trudnym okresie robi dobre wrażenie, ale trzeba będzie dalej ciężko pracować, by nie był to jednostkowy przypadek.

Już w sobotę żółto-niebiescy zmierzą się na wyjeździe o godzinie 13 z Błękitnymi Stargard.