tag

Social Media

4 tygodnie temu

Sobota nie dla nas

Elana Toruń w X kolejce III ligi grupy 2 przegrała u siebie z Sokołem Kleczew 2:4 (0:0)

Nie tak miał wyglądać weekend w wykonaniu naszych piłkarzy. W pierwszej połowie groźnie wyglądającą kontuzję doznał Dominik Pisarek, który musiał opuścić plac zastąpił go Kacper Jarzec. Pierwsza połowa po wyrównanie grze zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga połowa to już grad bramek, gdyż padło ich aż 6. Strzelanie rozpoczęła Elana, która w 47 minucie po akcji całego zespołu zdobyła bramkę, autorem jej był Michał Szczyrba. Niestety dekoncentracja drużyny sprawiła, że już 2 minuty później Sokół doprowadził do wyrównania po dośrodkowaniu i strzale głową Sebastiana Golaka. Kilka chwil później źle rozegrany rzut rożny sprawiła, że Kleczew przeprowadził zabójczą kontrę, po której Adrian Ratajczyk po błędzie obrony dał gościom prowadzenie. Goście nie chcieli się zatrzymać i już w 63 minucie Sebastian Śmiałek strzałem w róg bramki z 15 metra pokonał Dawida Kuchnickiego. Na tablicy wynik 1:3 i to nie były ostatnie gole w tym spotkaniu. Po dośrodkowaniu w pole karne piłka za długo była bezpańska i to wykorzystał były zawodnik Elany Krzysztof Kołodziej, który dołożył nogę i goście strzelili swojego 4 gola. Żółto-niebieskich było stać tylko na strzelenie jeszcze jednej bramki, którą z rzutu karnego zdobył Kamil Włodyka.

Elana Toruń – Sokół Kleczew 2-4 (0-0)

Michał Szczyrba 47’, Kamil Włodyka 83’ (k) – Sebastian Golak 49’, Adrian Ratajczyk 55’, Sebastian Śmiałek 63’, Krzysztof Kołodziej 69’

Elana: Dawid Kuchnicki – Jakub Pawlicki, Aleksander Kowalski, Esteban Munoz Nogales , Paweł Karbowiński (65’ Maksym Niemiec), Jakub Świeciński, Kacper Jóźwicki, Michał Szczyrba (65’ Filip Licau), Kamil Włodyka, Jakub Stawski (54’ Wojciech Mucha), Dominik Pisarek (24’ Kacper Jarzec)

Teraz przed Elaną 2 bardzo ważne i trudne mecze. Już 3 października o godzinie 15:00 zmierzymy się na wyjeździe z liderem tabeli Olimpią Grudziądz. A tydzień później w sobotę 9 października o godzinie 14:00 na stadionie miejskim przy ul. Bema podejmiemy Kotwicę Kołobrzeg. Pokażmy naszym zawodnikom, że jesteśmy z nimi na dobre i na złe.