tag

Social Media

1 tydzień temu

Wicelider okazał się za silny

W ramach 12 kolejki III ligi grupy 2 żółto niebiescy ulegli na własnym stadionie 0:1 Kotwicy Kołobrzeg.

Nie tak sobie wyobrażaliśmy sobie ten weekend. Po ostatnich dwóch porażkach i stracie w nich aż 8 bramek, żółto-niebiescy chcieli wrócić na właściwe tory. Jednak by tak się stało na drodze, stał wicelider ligi Kotwica Kołobrzeg.

Początek pierwszej połowy zdecydowanie lepiej zaczęli goście czego efektem w 8 minucie, jak się później okazało jedyna bramka w tym spotkaniu. Leszek Jagodziński zagrał wzdłuż piątego metra do nabiegającego w pole karne Dominika Chromińskiego, który piłkę umieścił w siatce. Na tym goście nie chcieli poprzestać i kilka minut później Grzegorz Goncerz trafił w słupek. W dalszej części pierwszej połowy mieliśmy bardzo mało konkretnych sytuacji. Groźnie z 20. metra strzelał Jakub Szarpak, lecz dobrą interwencją popisał się debiutujący w żółto niebieskich barwach Dariusz Szczerbal.

Druga połowa, jeśli chodzi o konkretne sytuację, nie przyniosła jakiś diametralnych zmian. Elana, jak i Kotwica miały problemy ze stworzeniem groźnych sytuacji podbramkowych. Z każdą kolejną minutą było widać, że goście są zadowoleni ze skromnego prowadzenia. Efektem czego jest 0:1 dla drużyny gości.

Kolejnym ważnym meczem będzie piątkowe wyjazdowe starcie z GKS Przodkowo. Start godzina 15:00