Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

WYWIAD PRZED MECZEM: ŚWIT SKOLWIN - ELANA TORUŃ - Ł.WITUCKI

3 miesiące temu | 27.08.2021, 19:15
WYWIAD PRZED MECZEM: ŚWIT SKOLWIN - ELANA TORUŃ - Ł.WITUCKI

Strzelec hat tricka w meczu z drużyną z Gniewina - Łukasz Witucki w kilku słowach o niedzielnym rywalu i nie tylko.

Jak czujesz się w nowym klubie? Lepszego przywitania z żółto-niebieską publicznością nie mogłeś sobie chyba wymarzyć?


ŁW: Czuję się na prawdę super. Cieszę się bardzo, że w taki sposób mogłem przywitać się z kibicami. Każdy napastnik marzy na pewno o takim przywitaniu.

19.11.2016 r. w meczu z KS Chwaszczyno hattricka na Bema zdobył Łukasz Zagdański. Kibice musieli poczekać aż 5 lat by ponownie zobaczyć trzy bramki strzelone przez jednego zawodnika na stadionie przy Bema. Z pewnością dałeś im wiele radości. 

ŁW: Myślę ze cały zespół dał kibicom dużo radości tym jak zagraliśmy i w jakim stylu prowadziliśmy grę. Cieszą strzelone bramki, ale najważniejsze są 3 pkt dla zespołu.

Mecz z drużną z Gniewina to już historia. Już za dwa dni w niedzielę zmierzycie się ze Świtem Skolwin w Szczecinie. Świt to bardzo solidny zespół, który co roku znajduje się w górnej części tabeli. Jak wyglądają Wasze przygotowania do meczu? Czego możecie spodziewać się po rywalu?

ŁW: Pracujemy ciężko na każdym treningu. Po analizie przeciwnika wiemy jakim potencjałem dysponuje nasz rywal, lecz mamy swój plan na ten mecz i będziemy chcieli go zrealizować. Świt to jeden z kandydatów do awansu, są mocnym zespołem, ale my nie czujemy nie gorsi. Jedziemy tam po zwycięstwo bo wiemy na co nas stać.

Jakie masz cele i oczekiwania na ten sezon?

ŁW: Jest to mój pierwszy sezon na tym poziomie rozgrywkowym. Przyszedłem do Elany by sprawdzić swoje możliwości i pomóc drużynie, a czas z pewnością pokaże co dalej. Najważniejsze abyśmy z każdego treningu oraz meczu szli do przodu. 

Dziękuję Łukasz za wywiad. Trzymamy kciuki za Was w niedziele. Powodzenia! 

Udostępnij