Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

3 tygodnie temu

WYWIAD PRZED MECZEM Z Kluczevią Stargard - RAFAŁ WIĘCKOWSKI

Krótki wywiad z Trenerem Rafałem Więckowskim, który w jutrzejszym meczu będzie pełnił rolę I trenera.

Trener Piotr Kieruzel w ostatnim meczu dostał czerwoną kartkę, z racji czego nie będzie mógł poprowadzić jutro zespołu z ławki. Będzie to Twój debiut w roli pierwszego trenera na poziomie III ligi. Jakie masz odczucia, jest lekki stresik?

RW: To wielki zaszczyt i spełnienie marzeń. Cieszę się, że będę mógł pomóc zespołowi z ławki, ale Trener Kieruzel będzie również obecny na meczu i na pewno będziemy konsultowali ze sobą wszystkie decyzje tak jak dotychczas.

Ostatni mecz ze Świtem Skolwin zakończył się wysoką porażką 3:0, jednak sam przebieg meczu nie wskazywał na taki wyrok. Przez większość meczu przeważaliście, gdzie więc szukać przyczyny porażki ? 

RW: To prawda, w ataku zagraliśmy dobre spotkanie i byliśmy zespołem, który prowadził grę i przeważał. Brakowało nam jednak koncentracji w kluczowych sytuacjach w swoim polu karnym oraz trochę szczęścia w ofensywie. Cieszy to że zespół gra z każdym meczem coraz lepiej, mamy swój styl i potrafimy dominować tak dobrego przeciwnika.

Jutro czeka nas pojedynek z kolejnym beniaminkiem. Zespół Kluczevii przegrał ostatnio derby Stargardu z Błękitnymi 2:0. Co możesz powiedzieć o naszym przeciwniku? Czego możemy spodziewać się po ich grze? 

RW: Oczywiście oglądaliśmy mecze Kluczevii i analizowaliśmy ich grę ale skupiamy się przede wszystkim na sobie. Chcemy rozwijać się jako zespół i robić ciągły progres. Jesteśmy świadomi, że jeżeli zagramy na swoim poziomie to wygramy jutrzejszy mecz.

Jak wygląda kadra przed jutrzejszym meczem? Czy możemy spodziewać się jakichkolwiek zmian? Co dolega Sewerynowi Dybizbańskiemu? Na jak długo jest wykluczony z gry?

RW: Do kadry wraca Kacper Jarzec właśnie w miejsce Seweryna. Doznał on lekkiego urazu na jednym z treningów ale pod koniec tygodnia trenował już indywidualnie z fizjoterapeutą i nie długo powinien wrócić do pełni sił. 

Dziękuje za wywiad, trzymamy jutro kciuki za 3 pkt. Powodzenia! 

Udostępnij